Results 1 to 3 of 3

Thread: technosat 6000 plus

 1. #1
  Member Mika 62's Avatar
  Join Date
  20-06-2009
  Location
  albania
  Posts
  59
  Uploads
  0

  technosat 6000 plus

  Prsh te gjitheve, Kam nje aparat technosat 6000plus i cili kur ndizet me nxjere Err.0 dhe nuk funksionon ne asgje tjeter? a ka zgjidhje per kete? dhe ketij aparati kur i hidhet program ka mundesi per hedhje celsash. Si perfundim ja vlen per ta regulluar?? Pres te me ndimoji ndonjeri .f.l.m

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: technosat 6000 plus

  zakonisht kur te nxejrr err0 ka dy rasste ose ke ven softin gabim ose ke problem tek ushqyesi......zgjidhja 1 eshte te kalosh nji sof tjeter te pershtacem per kete receiver sepse ky eshte kloni i shum aaparaturave si lg,digiality,...ky ka qen ne fillim si aparatyr e klanit n.q.s.nuk gaboj ngec shume ejer....2 tek ushqimi nderroj te gjith si i thojne kondiciatoret ......sa per celesa harroje dikur luante me funkart....por vdiqen ato kohe.....naten byrazer....

 3. #3
  Member Mika 62's Avatar
  Join Date
  20-06-2009
  Location
  albania
  Posts
  59
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: technosat 6000 plus

  Falemderit Tamo,Derisa nuk ja vleka nuk do i futem fare kesaj pune. Ja kalofshe mire

Similar Threads

 1. Technosat PVR 6000 Plus
  By babek78 in forum Technosat
  Replies: 1
  Last Post: 21-09-2008, 21:03:25
 2. technosat 6000 plus ''err.0''
  By volkanboy in forum Technosat
  Replies: 1
  Last Post: 06-06-2007, 16:17:11
 3. Replies: 0
  Last Post: 05-06-2006, 16:43:45
 4. technosat 6000+
  By jteixeira in forum Technosat
  Replies: 0
  Last Post: 19-03-2006, 13:14:59
 5. Replies: 1
  Last Post: 19-02-2006, 21:47:16

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •