Digi TV Film: Program TV: 30-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:00 The last house on the left
10:01 Spacejam
11:30 The soloist
13:31 Public enemies
16:01 Funny people
18:32 All night long
20:00 Inglorius basterds
22:31 Fighting
00:30 The bridges of Madison County
03:00 Funny people
05:30 Spacejam

Digi Film 2

09:00 Funny people
11:30 Tea with Mussolini
13:31 Inglorius basterds
16:00 Fighting
18:01 The last house on the left
20:01 Public enemies
22:30 Sophies choice
01:01 The last house on the left
03:00 Inglorius basterds
05:31 Fighting

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 5)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 16) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14) (12)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 1)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 17) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 2)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:55 Zoom
21:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 3) (AP)
22:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 4) (AP)
23:00 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 22) (AP)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 11)
00:55
01:00
01:30 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 3) (AP)
02:00
02:25 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 3) (AP)
03:00
03:10 Vampiri,crime si povesti de dragoste
(can., 2006, s, episodul 22) (AP)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

06:00 Doi frati gemeni
(fra., 2008, f. de scurt m.) (15)
06:35 Cafeneaua vedetelor
Sir Howard Stringer
07:00 Adevarata glorie
(sua, 1976, dram. Bio.) (12)
09:25 Poveste de toamna
(fra., 1998, f. rom.) (12)
11:15 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
13:10 Kamataki
(can.-jap., 2005, drama) (12)
15:05 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
16:35 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
18:20 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
21:00 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
22:35 Carrington
(engl., 1995, dr. romantic.) (15)
00:35 Chattahoochee
(sua, 1990, drama) (15)
02:10 Gothic
(engl., 1986, horror) (15)
03:35 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama)
05:15 8
(fra., 2008, drama) (12)

HBO

06:00 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
08:00 Acasa de Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
10:00 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
12:00 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama) (12)
13:55 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
15:50 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
18:05 Fratele lui Mos Craciun
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.) (AP)
21:35 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
23:40 Cavalerul negru
(sua, 2008, actiune) (15)
02:10 Vinyan
(fra.-belg.-engl., 2008, drama) (15)
03:45 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
05:25 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Enigmele Bibliei
(f. s. doc.)
08:00 Sobolanul genial
(f. doc.)
09:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
10:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
11:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 6)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)
15:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
16:00 Animale pe cale de disparitie
(f.doc.)
17:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.)
19:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Megauzine
(s. doc.)
22:00 Reparatii de top
(s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Megauzine
(s. doc.)
01:00 Reparatii de top
(s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Megauzine
(s. doc.)
04:00 Reparatii de top
(s. doc.)
05:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.)

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 11)
08:15 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:45 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, ep 8/22)(reluare)
09:45 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 11)(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 12)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 4)(reluare)
15:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 9/22)
16:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 12)
17:00 Marturie tarzie
(sua, 1995, thrill.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 12)
20:00 De-a v-ati ascunselea
(sua-can., 1998, thrill.)
22:00 Nu te pune cu tata!
(hongk., 2005, act. com.) (15)
00:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 18)
01:30 De-a v-ati ascunselea
(sua-can., 1998, thrill.)
03:15 Nu te pune cu tata!
(hongk., 2005, act. com.)(reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)