Digi TV Film: Program TV: 31-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Always
09:00 The soloist
11:00 The last house on the left
13:00 Fighting
15:01 Inglorius basterds
17:30 Public enemies
20:01 The soloist
22:01 Funny people
00:32 Public enemies
03:00 The interpreter
05:30 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:31 Public enemies
10:00 All night long
11:30 Funny people
14:00 The soloist
16:00 The Flintstones
18:00 City of angels
20:02 The last house on the left
22:01 Inglorius basterds
00:30 Fighting
02:32 Tea with Mussolini
04:31 Funny people

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 6)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 17) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16) (12)
11:00 Zoom
11:05 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 2)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 3) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Cadillac Man
(sua, 1990, com.) (AP)
22:00
22:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 1)
23:00
23:55 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 12)
00:00
00:55
01:00
01:50 Cadillac Man
(sua, 1990, com.) (AP)
02:00
03:00
03:35 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 1)
03:45
04:30
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
09:45 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
11:15 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
13:20 Elvis Mitchell
Interviuri - Quentin Tarantino
13:50 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
15:25 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
17:15 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
18:50 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
21:00 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
22:45 Va declar sot şi... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
00:45 Locul meu sub soare
(fra., 2007, dramă) (15)
02:30 Mireasa hotomana
(can.-engl., 2007, drama) (15)
04:00 Firul rupt
(engl., 2007, thrill.) (15)
05:20 Drum fara intoarcere
(sua, 2009, actiune) (15)

HBO

06:00 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
07:55 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
10:10 Copilarie curmata
(2008, f. doc.) (12)
11:40 10.000 i.Hr.
(sua-nz., 2008, avent.) (12)
13:30 Asasinarea lui Jesse James
(sua, 2007, west.) (12)
16:10 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
18:10 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
20:00 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
21:35 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 3) (15)
22:40 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.)
23:35 Va curge sange
(sua, 2007, drama) (15)
02:10 Cea mai fericita fata din lume
(hol.-rom.-fra., 2009, drama) (AP)
03:50 Calca apasat:
Calca apasat: Povestea lui Dewey Cox
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Uriasii
(f. s. doc.)
08:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
09:00 Megauzine
(s. doc.)
10:00 Reparatii de top
(s. doc.)
11:00 Animale sclipitoare
(s. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 7)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Megauzine
(s. doc.)
15:00 Reparatii de top
(s. doc.)
16:00 Paradisul serpilor
17:00 Maestrii camuflajului
(f. doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.)
19:00 Iisus
(doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
22:00 Arme: Comanda si control
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
01:00 Arme: Comanda si control
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
03:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
04:00 Arme: Comanda si control
05:00 Iisus
(doc.)

ProCinema

07:15 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 12)
07:45 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Marturie tarzie
(sua, 1995, thrill.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 13)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 12)(reluare)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 10/22)
16:30 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 13)
17:00 Punctul zero
(sua, 2000, f. de cat.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 13)
20:00 Serii fara limite:
In slujba justitiei
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 109
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 110) (AP)
22:00 Filmul de 10: Te voi gasi
(sua-can., 2007, drama) (AP)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 19)
01:00 Te voi gasi
(sua-can., 2007, dramă) (AP) (reluare)
02:45 In slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, episodul 10)
03:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 19)(reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:45 Apropo TV