Digi TV Film: Program TV: 01-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:01 Sophies choice
10:30 Public enemies
13:01 Funny people
15:31 The soloist
17:31 Inglorius basterds
20:00 Fighting
22:02 The last house on the left

Digi Film 2

07:01 The soloist
09:01 Fighting
11:00 Inglorius basterds
13:31 The last house on the left
15:30 The bridges of Madison County
18:00 The Flintstones
20:00 Funny people
22:30 Public enemies

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 7)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 18) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 3)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 13) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 19) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 4)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 1)
22:00 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 2)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 13)
00:55
01:00
01:40 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
02:00
02:40 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 2)
03:00
03:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 13)
03:45
04:30
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
08:50 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
10:35 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)
12:00 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
13:45 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
15:35 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
17:25 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
19:15 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
21:00 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
22:50 Gabriel
( aus., 2007, actiune) (15)
00:40 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)
02:45 Apa
(engl., 1975, f. de scurt m.) (12)
03:00 Locul meu sub soare
(fra., 2007, drama) (15)
04:45 Autobuzul
(sua, 2008, thrill.) (18)

HBO

06:00 Patru prietene
Patru prietene si inca o pereche de blugi
08:00 Pe platourile de filmare
08:30 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
10:00 Atat de bine!
(sua, 1981, com.) (15)
11:30 Premiile Academiei Europene
Premiile Academiei Europene de Film 2009
13:05 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
14:40 Horton
(sua, 2008, f. doc.)
16:05 Indiana Jones
Indiana Jones si ultima cruciada
18:10 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
20:00 Cand mi-am dat seama
(sua, 2008, f. doc.) (12)
20:40 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
22:10 Sunshine
(engl., 2007, S.F.) (15)
23:55 Super-rai
(sua, 2007, com.) (15)
01:50 Ioana D'Arc
(fra., 1999, dr. ist.) (15)
04:25 In spatele liniilor inamice 2
(sua, 2006, thrill. act.) (15)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Riposta naturii
(s. doc.)
08:00 Paradisul serpilor
09:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
10:00 Arme: Comanda si control
11:00 Diavoli
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 8)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.)
15:00 Arme: Comanda si control
16:00 Armata leilor
(doc.)
17:00 Legendele unei lumi de gheata
(doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.)
19:00 Real?
(s. doc.)
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
22:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
22:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
01:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
01:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
04:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
04:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
05:00 Real?
(s. doc.)

ProCinema

07:45 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., ep13)(reluare)
08:15 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:45 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 10/22)
09:45 Ora vesela
(2006, s. com., episodul 13)(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 1)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 13)(reluare)
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 109)reluare)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 110)(reluare)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 9)
17:00 Yu-Gi-Oh! Filmul
(jap.-sua, 2004, f. doc.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 14) (AP)
20:00 Serii fara limite:
In slujba justitiei
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 111) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare:Seinfed
(sua, 1990, s. com., episodul 111) (AP)
22:00 Filmul de 10: Urmarire in Tokyo
(hongk., 2000, acţ. com.) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 20)
01:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de acţ., ep13) (12)
02:00 Urmarire �n Tokyo
(hongk., 2000, acţ. com.)(reluare)
03:45 In slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, episodul 11)(reluare)
04:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 20)
05:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:45 Apropo TV
(divertisment)