Results 1 to 9 of 9

Thread: opticum 4000 tscr

 1. #1
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  opticum 4000 tscr

  cuna a njef njeri kete decoder kerkova ne riet por flitet shum pak ndonje softer e loader ka per kete dekoder

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: opticum 4000 tscr

  Ngarkoj Kete soft
  Attached Files Attached Files

 3. #3
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: opticum 4000 tscr

  durresi po loderin per te ckarikuar softerin

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: opticum 4000 tscr

  Me fal Se paskam harruar. Po e shtoj tani...
  Dhe me thuaj nqs mbaron pune
  Attached Files Attached Files

 5. #5
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: opticum 4000 tscr

  nuk mbarova pune, loderin e shkarkova por me thot kete mesazh
  file is not 2m, plis checkit nuk e di por mua spranon kete softer

 6. #6
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: opticum 4000 tscr

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  nuk mbarova pune, loderin e shkarkova por me thot kete mesazh
  file is not 2m, plis checkit nuk e di por mua spranon kete softer
  provo keto....
  Attached Files Attached Files

 7. #7
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: opticum 4000 tscr

  Quote Originally Posted by interisti_12 View Post
  nuk mbarova pune, loderin e shkarkova por me thot kete mesazh
  file is not 2m, plis checkit nuk e di por mua spranon kete softer
  Provo Keto qe ka vene Tamo se do jesh ne rregull.

 8. #8
  Contributing Member
  Join Date
  25-12-2008
  Posts
  438
  Uploads
  0

  Re: opticum 4000 tscr

  durrsi mbarova pune me softerin , doja te thoshia me duket se ky dekoder i ngjan shum stasat nuk me kujtohen siglat po qe e kam pare , po per tu futr ne emu cfar kodi duhet , gjithsesi flm per ndihmen

 9. #9
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: opticum 4000 tscr

  Shtyp 9339 dhe do te hapet Menu e Celsave.

Similar Threads

 1. Setting for Opticum HD
  By sami.sami in forum Opticum
  Replies: 19
  Last Post: 19-04-2014, 21:51:56
 2. Question opticum 4000
  By singer in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 1
  Last Post: 15-11-2009, 20:00:22
 3. opticum mx plus key
  By mici2 in forum Opticum
  Replies: 3
  Last Post: 16-12-2007, 03:48:20
 4. aiuto Opticum 4000 TSCR
  By trepide in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 18-11-2007, 18:04:52
 5. Sobre OPTICUM 4000 TSCR...
  By toni-portugues in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 1
  Last Post: 29-07-2007, 19:51:06

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •