Digi TV Film: Program TV: 02-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:02 The last house on the left
08:02 Inglorius basterds
10:30 The soloist
12:30 Public enemies
15:01 Funny people
17:31 The interpreter
20:01 Inglorius basterds
22:30 Fighting
00:31 City of angels
02:30 Public enemies
05:00 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:31 Funny people
10:01 Schindlers list
13:31 Inglorius basterds
16:01 Fighting
18:01 The last house on the left
20:01 Public enemies
22:31 The soloist
00:30 Funny people
03:00 The bridges of Madison County
05:30 The soloist

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 8)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 19) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 4)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
18:00
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 6) (12)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 1) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 3)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 14)
00:55
01:00
01:40 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 6) (12)
02:00
02:40 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 1) (AP)
03:00
03:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 3)
03:50
04:35
05:20

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Geoffrey Rush
07:00 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama) (12)
08:35 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
10:20 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
12:10 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
13:55 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
16:00 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
17:45 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (15)
19:20 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama) (12)
21:00 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (AP)
22:45 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
00:45 Nu privi inapoi
(sua, 2008, horror) (15)
02:15 Mirageman
(chil.-sua, 2007, actiune) (15)
03:40 Patty Hearst
(engl.-sua, 1988, f. biografic) (15)
05:25 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)

HBO

06:00 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
07:35 Horton
(sua, 2008, f. doc.)
09:00 Indiana Jones
Indiana Jones si ultima cruciada
11:05 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
12:55 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
14:30 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
15:55 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
17:35 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
19:30 Filme si vedete
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 3) (15)
21:00 Mafia din Staten Island
(fra.-sua, 2009, polit.) (15)
22:40 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 1) (18)
23:35 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 2) (18)
00:30 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 3) (18)
01:25 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 4) (18)
02:20 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 5) (18)
03:15 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 6) (18)
04:10 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)

National Geographic

06:00 Nu stiam asta
(f. s. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Biblia secreta
(s. doc.)
08:00 Armata leilor
(doc.)
09:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
10:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
10:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
11:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
13:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 9)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
14:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
15:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
16:00 Pasind pe o gheata subtire
(f. doc.)
17:00 Vulturul american
(f. doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.)
19:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
22:00 Bastinasii
(s. doc.)
23:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
01:00 Bastinasii
(s. doc.)
02:00 Odisee tribala
(s. doc.)
03:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
04:00 Bastinasii
(s. doc.)
05:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.)

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 1) (reluare)
08:15 Yu-Gi-Oh! Filmul
(jap.-sua, 2004, f. doc.)reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 2)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 14)(reluare)
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 111)(reluare)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 112) (AP)
16:15 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 10) (AP)
16:45 Viata fara Sonia
(mex., 2003, com.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 15)
20:00 Cursa sub soare
(sua, 1996, com.) (12)
22:00 Filmul de 10: Plansul lui Nietzsche
(sua, 2007, dramă) (15)
00:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 17) (12)
01:15 Expertul
(sua, 1998, f.s. de acţ., episodul 14)
02:15 Plansul lui Nietzsche
sua, 2007, drama) (15) (reluare)
04:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 17)reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)