Digi TV Film: Program TV: 03-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Fighting
09:30 Funny people
12:00 The last house on the left
14:00 Spacejam
15:30 Always
17:30 Inglorius basterds
20:00 The soloist
22:01 Public enemies
00:31 Fighting
02:31 The soloist
04:30 Funny people

Digi Film 2

07:30 Tea with Mussolini
09:30 All night long
11:02 Inglorius basterds
13:30 The soloist
15:30 Public enemies
18:01 Fighting
20:01 Funny people
22:31 The last house on the left
00:31 The Flintstones
02:30 Inglorius basterds
05:00 Always

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 1)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 4)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., ep 1)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 15)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 16)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 22) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 1) (AP)
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 23) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, ep 4)
18:00
18:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 10) (AP)
19:00
19:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 11) (AP)
20:00
20:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 10) (AP)
21:00
21:05 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
22:00
22:05 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 22)
23:00
23:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 1)
00:00
00:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 3) (AP)
01:00
01:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 3) (AP)
02:00
02:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 10) (AP)
02:50 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 11) (AP)
03:00
03:50
04:35
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
08:35 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
10:15 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
11:40 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
13:15 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
14:45 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
16:20 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
17:55 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
19:25 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
21:00 The International: Puterea banului
(sua-ger., 2008, drama) (12)
23:00 Salvador
(sua, 1986, dr. razb.) (18)
01:00 Ecouri
(spa., 2006, drama) (18)
02:35 Misiunea
(sua, 2007, actiune) (15)
04:00 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (15)
05:30 Joc dublu
(sua, 2008, thrill.) (15)

HBO

06:00 Comoara Nationala 2
Comoara Nationala 2: Cartea secretelor
08:05 Pe platourile de filmare
08:35 Moulin Rouge!
(sua- aus., 2001, f. rom.) (12)
10:45 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
12:25 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.)
13:20 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
14:55 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
16:20 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
17:55 Comoara Nationala 2
Comoara Nationala 2: Cartea secretelor
20:00 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 3) (15)
20:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 4) (15)
21:00 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.)
22:40 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 7) (18)
23:30 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 8) (18)
00:20 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 9) (18)
01:10 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 10) (18)
01:55 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 11) (18)
02:45 True Blood
(sua, 2008, s, episodul 12) (18)
03:50 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama) (12)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
07:00 Megauzine
(s. doc.)
08:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
09:00 Vanatorii din Ngotto
(doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.)
12:00 Megauzine
(s. doc.)
13:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
15:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
16:00 Arme de razboi
(s. doc.)
17:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
18:00 Mormantul lui Irod
(doc.)
19:00 Florenta
(doc.)
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Real?
(s. doc.)
21:00 Iisus
(doc.)
23:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
00:00 Bastinasii
(s. doc.)
01:00 Real?
(s. doc.)
01:30 Real?
(s. doc.)
02:00 Iisus
(doc.)
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
05:00 Bastinasii
(s. doc.)

ProCinema

07:00 Teo
(reluare)
08:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:15 Fetitele Powerpuff
(sua, 1998, s. d. anim., episodul 2)reluare)
09:45 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
10:15 Descopera Romania
10:45 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 10)(reluare)
11:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 15)(reluare)
12:15 Entertainment News
(episodul 22) (AP)
13:15 Viata fara Sonia
(mex., 2003, com.)(reluare)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 13)
16:00 Brbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 5) (AP)
17:00 Cookie
(sua, 1989, com.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 13) (AP)
20:00 Antrenament pentru prietenie
(sua, 2003, drama) (AP)
00:15 Prietenie pe muchie de cutit
sua, 2003, s, episodul 9) (15)
01:15 Emisiune: CineTePrinde (prezentata
de Cristian Tudor Popescu) - Film: Copilul
03:15 Antrenament pentru prietenie
(sua, 2003, dramă) (AP) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)