Digi TV Film: Program TV: 04-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 The last house on the left
09:01 Public enemies
11:30 The bridges of Madison County
14:00 Inglorius basterds
16:31 Schindlers list
20:00 The last house on the left
22:00 Funny people
00:31 Public enemies
03:01 Sophies choice
05:31 All night long

Digi Film 2

07:01 City of angels
09:01 The soloist
11:02 Fighting
13:01 The last house on the left
15:01 Funny people
17:31 Public enemies
20:00 Inglorius basterds
22:30 The interpreter
01:00 The last house on the left
03:00 Funny people
05:31 Schindlers list

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 5)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act, episodul 2)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 17)
12:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 18)
13:00
13:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 19)
14:00
14:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 20)
15:00 Ziua cartitei
(sua, 1993, com.) (12)
16:00
17:00 Zambet de Mona Lisa
(sua, 2003, com. rom.) (AP)
18:00
19:00
19:15 Ingerii lui Charlie:In goana mare
(sua, 2003, act. com.) (12)
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 9) (AP)
21:00
21:20 Identitate
(sua, 2003, horror) (15)
22:00
23:00
23:05 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
00:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 1) (AP)
01:05 Identitate
(sua, 2003, horror) (15)
02:50 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 2)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Douasprezece scaune
(sua, 1970, com.) (12)
08:35 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
10:10 Elvis Mitchell
Interviuri - Bill Murray (12)
10:40 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (12)
12:15 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)
13:40 Apa
(engl., 1975, f. de scurt m.) (12)
13:55 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
15:40 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
17:20 Douasprezece scaune
(sua, 1970, com.) (12)
18:55 Elizabeth
(engl., 1998, dramă) (12)
21:00 Danseaza cu el!
(fra., 2007, dramă) (12)
23:00 Fratii
(sua-engl.-jap., 2000, thrill. act.) (12)
00:50 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
02:55 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
04:30 Invazia jefuitorilor de trupuri
(sua, 1978, thrill.) (15)

HBO

06:00 Premiile Academiei Europene
Premiile Academiei Europene de Film 2009
07:35 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.) (AP)
09:10 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, act. com.) (12)
10:20 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
13:30 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
15:00 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
16:30 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
18:30 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
20:00 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
22:05 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 6) (15)
22:35 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 3) (15)
23:35 Resident Evil: Disparitia
(fra.- aus.-ger., 2007, actiune) (18)
01:10 Culoarea vietii
(sua, 2006, drama) (15)
02:55 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)

National Geographic

06:00 Mormantul lui Irod
(doc.)
07:00 Real?
(s. doc.)
07:30 Real?
(s. doc.)
08:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
09:00 Maimute la furat
(f. s. doc.)
09:30 Maimute la furat
(f. s. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.)
12:00 Megauzine
(s. doc.)
13:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.)
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
15:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
16:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.)
17:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.)
18:00 Iisus
(doc.)
19:00 Real?
(s. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Real?
(s. doc.)
21:00 Plagile Egiptului
Plagile Egiptului: Primele blesteme
22:00 Plagile Egiptului
Plagile Egiptului: Chinurile de pe urma
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
00:00 Plagile Egiptului
Plagile Egiptului: Primele blesteme
01:00 Plagile Egiptului
Plagile Egiptului: Chinurile de pe urma
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
03:00 Megauzine
(s. doc.)
04:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
05:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Chinurile de pe urma

ProCinema

07:45 Entertainment News
(episodul 22) (reluare)
08:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 13) (reluare)
09:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 5)
09:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:45 Pretul celebrittii
Episodul 14
11:15 Zoom in 10
(divertisment)
11:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 13)(reluare)
12:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 5)(reluare)
13:30 Cookie
(sua, 1989, com.)(reluare)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 6) (AP)
17:00 Capra
(fra.-mex., 1981, com.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
sua, 2001, s, episodul 14) (AP)
20:00 Toate panzele sus-Secretul epavei
(rom., 1976, avent.) (AP)
22:00 Mireasa insangerata 2
(can.-sua-it., 1993, drama) (15)
23:45 Aproape de adevar
sua, 2005, s. politist, episodul 15) (12)
00:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep 9)(15)
01:45 Mireasa insangerata 2
(can.-sua-it., 1993, drama)(reluare)
03:15 Capra
(fra.-mex., 1981, com.)(reluare)