Digi TV Film: Program TV: 05-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Inglorius basterds
09:32 The last house on the left
11:30 Funny people
14:00 Fighting
16:01 Tea with Mussolini
18:00 The soloist
20:00 Public enemies
22:31 Inglorius basterds
01:00 Funny people
03:30 The soloist
05:31 The Flintstones

Digi Film 2

09:01 Spacejam
10:30 The soloist
12:31 Public enemies
15:02 Inglorius basterds
17:30 Funny people
20:00 Fighting
22:00 The last house on the left
00:00 The bridges of Madison County
02:30 Tea with Mussolini
04:30 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
07:30
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act.,ep 9) (AP)
08:30
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
09:25
09:30
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
10:55 Zoom
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,ep 3) (12)
11:55
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 21)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 22)
14:00
14:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 23)
14:35 Mama vitrega
(sua, 1998, com.) (AP)
15:00
16:00
16:55 Zoom
17:00 Intoarcerea la laguna albastra
(sua, 1991, f. rom. avent.) (12)
18:00
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
20:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 23) (12)
20:55 Zoom
21:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 11) (12)
22:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 12) (12)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist,ep 4) (15)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 15)
00:55
01:40 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 23) (12)
02:40 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 11) (12)
03:30 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 12) (12)
04:20 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist,ep 4) (15)
05:00 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
Nikki Blonsky / Craig Zadan / Neil Meron
07:00 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (12)
08:50 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
10:35 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
12:25 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
14:20 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
16:30 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
18:25 Gladiatorul
(sua-engl., 2000, f. ist. avent.) (12)
21:00 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
23:00 Ultima ispita a lui Iisus
(sua, 1988, drama) (12)
01:40 Gabriel
( aus., 2007, actiune) (15)
03:30 Canibal! The Musical!
(sua, 1996, com. muz.) (15)
05:10 Politistul
(fra., 2008, f. de scurt m.) (AP)
05:30 Skinhead
(hol., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
07:30 Hancock
(sua, 2008, acţ. com.) (12)
09:00 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
11:00 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
12:30 Filme si vedete
12:55 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n)
14:55 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
16:35 Scooby Doo - Misterul incepe
(sua-can., 2009, com.)
17:55 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 4) (15)
20:55 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
22:45 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 3) (15)
23:15 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 4) (15)
23:40 Legenda vie
(sua, 2007, actiune) (15)
01:20 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 4) (15)
02:15 Pineapple Express
(sua, 2008, com.) (12)
04:05 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (15)

National Geographic

06:00 Iisus
(doc.) Prima parte
07:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
08:00 Pasind pe o gheata subtire
(f. doc.)
09:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
10:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Chinurile de pe urma
11:00 Ultimul lynx din Spania
(doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
13:00 Real?
(s. doc.) - Fantomele
13:30 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
14:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
15:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Chinurile de pe urma
16:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
17:00 Monstrul din Congo
(f. doc.)
18:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Drumul matasii
19:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Transport aerian militar
20:00 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
21:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - St. Louis
22:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Nud
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - St. Louis
01:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
02:00 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - St. Louis
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
05:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 5) (reluare)
08:15 Toate panzele sus
Secretul epavei
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 3)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari (sua, 2004 )
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:45 Brbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 6) (AP)
15:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 11/22) (AP)
16:15 Adevarat gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 11) (AP)
16:45 Maria, mama Fiului lui Dumnezeu
(braz., 2003, drama) (AP)
19:00 Serii fara limite
Veronica Mars (sua, 2004, s, episodul 16)
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 3) (12)
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai (sua, 1994, s. com.,episodul 6)
22:00 Filmul de 10
Ingeri inlantuiti (can., 2004, horror) (15)
00:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 21)
01:15 Exportul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 15) (12)
02:15 Ingeri inlantuiti
(can., 2004, horror) (15) (reluare)
04:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 3) (12)
04:45 Lumea Pro Cinema (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)