Digi TV Film: Program TV: 06-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Public enemies
10:01 Fighting
12:01 Inglorius basterds
14:30 City of angels
16:32 The last house on the left
18:30 Spacejam
20:00 Funny people
22:30 The soloist

Digi Film 2

07:01 The last house on the left
09:00 Funny people
11:32 Always
13:31 The soloist
15:31 Public enemies
18:00 Fighting
20:00 Inglorius basterds
22:30 Sophies choice

AXN

07:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, ep 13)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act.,ep 10) (AP)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 20) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 5) (12)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 21) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 13)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act.,episodul 6) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:55 Zoom
21:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 5) (AP)
22:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 6) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist,episodul 5) (15)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 16)
00:55
01:40 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 5) (AP)
02:35 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 6) (AP)
03:20 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 5)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
09:10 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
11:10 Cafeneaua vedetelor
Clooney / Gibson / Eastwood
11:35 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
13:20 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
15:05 Cafeneaua vedetelor
Danny DeVito (12)
15:30 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
17:15 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
18:50 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
21:00 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
22:45 Educatia lui Charlie Banks
(sua, 2007, drama) (15)
00:25 Ciclul
(can., 2008, horror) (18)
01:55 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)
03:45 Anatomie
(ger., 2000, thrill.) (15)
05:25 Imparatul mustelor
(sua, 1990, drama) (12)

HBO

06:00 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n)
08:00 Angus si sarutul perfect
(sua, 2008, com.) (12)
09:40 Scooby Doo - Misterul incepe
(sua-can., 2009, com.)
11:00 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
12:35 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
14:05 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
15:35 Hannah Montana & Miley Cyrus
Best of Both Worlds
16:50 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)
18:30 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 2000, com.)
20:00 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
21:30 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama) (AP)
23:30 Alien 3
(sua, 1992, f. SF de act.) (15)
01:25 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
02:40 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
04:00 Dealuri insangerate 2
(sua, 2007, horror) (18)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
07:00 Iisus
(doc.)
08:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
09:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - St. Louis
10:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
11:00 Maestrii camuflajului
(f. doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
13:00 Real?
(s. doc.) - Combustie umana
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
14:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - St. Louis
15:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
16:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
17:00 Sase grade fatale
(sua, 2008, doc.)
18:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Barajul Sanxia
19:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Insule-palmier in Dubai
20:00 Real?
(s. doc.)
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Regele Arthur
21:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
22:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Ritualuri extreme
00:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
01:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
02:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Regele Arthur
03:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
04:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
05:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) Insule-palmier in Dubai

ProCinema

07:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 3) (reluare)
07:30 Casa Foster pentru
prieteni imaginari (sua, 2004 )
08:00 Maria, mama Fiului lui Dumnezeu
(braz., 2003, drama) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari (sua, 2004 ep. 17 )
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 11/22) (AP)
15:30 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 16) (AP)(reluare)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 5) (AP
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 6) (AP
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 12/22) (AP)
18:30 Adevarat gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 12) (AP)
19:00 Serii fara limite
Veronica Mars (sua, 2004, s, episodul 17)
20:00 Academia de politie
(sua, 1984, com.) (AP)
22:00 Expertii
(sua-can., 1989, com.) (15)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 22) (12)
01:00 Expertii
(sua-can., 1989, com.) (15) (reluare)
03:30 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 22) (12)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)