Digi TV Film: Program TV: 07-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Fighting
09:31 Funny people
12:01 The last house on the left
14:01 Schindlers list
17:31 Inglorius basterds
20:02 The soloist
22:00 Public enemies
00:31 The last house on the left
02:30 Funny people
05:00 The soloist

Digi Film 2

06:00 The last house on the left
08:02 The soloist
10:00 Inglorius basterds
12:30 Public enemies
15:00 Funny people
17:30 The bridges of Madison County
20:00 Fighting
22:01 The Flintstones
23:30 Inglorius basterds
02:00 Public enemies
04:30 Fighting

AXN

07:00
07:05 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
07:55 Zoom
08:00
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 21) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 6) (12)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 22) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
16:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 14)
17:00
17:55 Zoom
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 7) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:55 Zoom
21:00 Ispita
(sua, 2004, dr. romantic.) (AP)
22:00
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 6)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 17)
00:55
01:00
01:40 Ispita
(sua, 2004, dr. romantic.) (AP)
02:00
03:00
03:35 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 6)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
08:45 Elvis Mitchell
Interviuri - Joan Allen (12)
09:15 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
11:00 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
13:40 Elvis Mitchell
Interviuri - John Leguizamo (12)
14:10 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
16:00 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
17:35 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
19:25 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
21:00 Trei neveste pentru un barbat
(sua, 1998, drama)
23:00 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
01:40 Diavolii
(engl., 1971, drama) (18)
03:30 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)
05:10 Ariel nu vrea sa moara
(sua, 2008, horror) (18

HBO

06:00 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
07:30 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
09:00 Hannah Montana & Miley Cyrus
Best of Both Worlds
10:15 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)
11:55 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 2000, com.)
13:25 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
15:15 Dadaca McPhee
(engl., 2005, com. de fam.)
16:55 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.) (12)
18:20 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
20:00 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
22:05 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 4) (15)
23:00 Pathfinder - Intre doua lumi
(sua-can., 2007, actiune) (15)
00:40 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)
02:10 In spatele liniilor inamice 2
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
03:45 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Regele Arthur
07:00 Real?
(s. doc.) - Mana lui Iisus
08:00 Caldura ucigatoare
(doc.)
09:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
10:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
11:00 Monstrul din Congo
(f. doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
13:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Regele Arthur
14:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
15:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
16:00 Inginerul castor
(doc.)
17:00 Facocerul
(f. doc.)
18:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Orasul de gheata
19:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Rivalii lui Iisus
20:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Romanovii
21:00 Funeraliile lui Tutankamon
(doc.)
22:00 Nuremberg
Procesul lui Hermann Goering
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sex
00:00 Funeraliile lui Tutankamon
(doc.)
01:00 Nuremberg
Procesul lui Hermann Goering
02:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Romanovii
03:00 Funeraliile lui Tutankamon
(doc.)
04:00 Nuremberg
Procesul lui Hermann Goering
05:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Rivalii lui Iisus

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4) (reluare)
07:45 Casa Foster pentru
prieteni imaginari (sua, 2004 ep. 17 ) (re)
08:15 Academia de politie
(sua, 1984, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 5)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari (sua, 2004 ep. 18 )
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 17) (AP) (reluare)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 12/22) (AP)
16:30 Adevarat gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 13) (AP)
17:00 Cand cerul se dezlantuie
ger., 2006, f. de cat.) (AP)
19:00 Serii fara limite
Veronica Mars (sua, 2004, s, episodul 18)
20:00 Serii fara limite
In slujba justitiei (sua, 2006, episodul 12)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 113)
22:00 Filmul de 10
Profesionistii crimei (sua, 1992, thrill.)
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 23) (12)
01:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 17) (12)
02:00 Profesionisti crimei
(sua, 1992, thrill.) (15) (reluare)
03:30 In slujba justitiei
(sua, 2006, s. politist, episodul 12) (12)
04:15 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 23) (12)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment