Digi TV Film: Program TV: 10-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 The last house on the left
08:30 The soloist
10:31 The Flintstones
12:30 Public enemies
15:01 Inglorius basterds
17:32 The interpreter
20:00 Funny people
22:30 Fighting
00:31 Always
02:30 Public enemies
05:01 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:02 The bridges of Madison County
9:30 Fighting
11:31 Funny people
14:00 City of angels
16:00 The last house on the left
18:00 The soloist
20:00 Public enemies
22:31 Inglorius basterds
01:02 The last house on the left
03:02 The Flintstones
05:00 Fighting

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 6)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,episodul 4)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 24)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 25)
14:00 Stargate SG-1
( aus., 1998, s, episodul 23) (AP)
15:00
15:05 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 2) (AP)
16:00
16:50 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 5)
17:00
17:55 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
18:00
19:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 13) (AP)
20:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 11) (AP)
21:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 11) (12)
22:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 12) (12)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 2)
00:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 5) (AP)
01:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 6) (AP)
02:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 12) (AP)
02:50 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 13) (AP)
03:00
03:50
04:35

Cinemax

07:00 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
08:45 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
10:40 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
12:25 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
14:10 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
15:45 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.) (15)
17:15 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
19:15 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
21:00 Termen-limita
(sua, 2009, thrill.) (15)
22:30 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
00:25 Locul meu sub soare
(fra., 2007, drama) (15)
02:10 Orfanii
(sua, 1987, drama) (12)
04:05 Basilisk: Regele sarpe
(sua, 2006, actiune) (15)
05:30 Povesti americane
(sua, 2006, drama) (15

HBO

06:00 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
08:05 Indiana Jones si ultima cruciada
(sua, 1989, avent.) (12)
10:10 Horton
(sua, 2008, f. doc.)
11:35 Clica
(sua, 2008, com.) (12)
13:00 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.) (18)
14:45 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
16:15 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
17:55 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
20:00 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 5) (15)
20:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 6) (15)
21:00 Cele sase sotii ale lui Henry Lefay
(sua, 2009, com.) (12)
22:35 Totul despre sex
Filmul (sua, 2008, com. rom.) (15)
02:50 Misionarul
(sua, 2007, f. doc.) (15)
04:10 Alien: Renasterea
(sua, 1997, f. SF de act.) (18

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Profileri
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Ioana dArc
07:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
08:00 Voiaj cu elefanti
(doc.)
09:00 Armata delfinilor
(doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Kamchatka
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Barja uriasa
12:00 Megauzine
(s. doc.) - BMW
13:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
15:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
16:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Muntele magic
17:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Pastratori de vise
18:00 Guantanamo
(f. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
20:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
21:00 Coran
(doc.)
23:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
00:00 Bastinasii
(s. doc.) - Clasa muncitoare
01:00 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
01:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
02:00 Coran
(doc.)
04:15 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
05:00 Bastinasii
(s. doc.) - Clasa muncitoare

ProCinema

06:45 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
08:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 7) (reluare)
09:30 Casa Foster pentru
prieteni imaginari (sua, 2004 ep. 20 ) (re)
10:00 Descopera Romania (2004)
10:30 Adevarat gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 15) (AP)
11:00 Veronica Mars
(sua, 2004, s, episodul 20) (AP) (reluare)
12:00 Entertainment News
(episodul 23) (AP)
13:00 Brusc, vara trecuta
(sua, 1959, drama, a-n) (AP) (reluare)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 14)
15:45 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 7) (AP)
16:45 Dansul, lectie de viata
(belg.-lux., 2007, muz.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 15) (AP)
20:00 Paris je t aime - Orasul iubirii
(elv.-fra., 2006, f. rom.) (AP)
22:00 Emisiune
CineTePrinde (prezentata de Cristian T.)
01:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 10) (15)
02:00 Emisiune
CineTePrinde (prezentata de Cristian T.)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare