Digi TV Film: Program TV: 11-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Tea with Mussolini
09:31 Funny people
12:01 Fighting
14:00 The last house on the left
16:00 All night long
17:31 Inglorius basterds
20:00 The soloist
22:00 Public enemies
00:31 City of angels
02:31 Funny people
05:01 The last house on the left

Digi Film 2

07:01 The soloist
09:02 Public enemies
11:30 Inglorius basterds
14:01 Schindlers list
17:31 Funny people
20:01 Fighting
22:00 The interpreter
00:30 Inglorius basterds
03:01 Fighting
05:00 Public enemies

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 7
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 5)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 26)
12:35 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 27)
13:00
13:35 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 34)
14:00
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 24) (AP)
15:00
15:05 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 1) (AP)
16:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 2) (AP)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 6)
18:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
19:00
19:05 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 23) (12)
20:00
20:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 12) (AP)
21:00
21:05 Vanatorii de fantome II
(sua, 1989, actiune) (AP)
22:00
23:00
23:10 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
00:00
00:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 2) (AP)
01:10 Vanatorii de fantome II
(sua, 1989, actiune) (AP)
03:15 CSI:New York-Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)

Cinemax

07:00 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
08:35 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
10:45 Ale si Maria
(it., 2008, com.) (12)
11:05 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
12:55 Garbo vorbeste
(sua, 1984, drama) (12)
14:40 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
16:45 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
19:25 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, dramă) (AP)
21:00 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
22:30 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
00:25 Imparatul mustelor
(sua, 1990, drama) (12)
01:55 Suflet negru
(can., 2007, drama) (15)
03:20 Oamenii ploii
(sua, 1969, drama) (15)
05:00

HBO

06:00 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
07:25 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
09:10 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
10:45 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
12:35 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
14:00 Hannah Montana & Miley Cyrus
Best of Both Worlds (sua, 2008, f. muz.)
15:15 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
16:45 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
18:20 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
20:00 Curierul 3
(fra., 2008, actiune) (12)
21:45 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 4) (15)
22:40 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
00:30 Pathfinder - Intre doua lumi
(sua-can., 2007, actiune) (15)
02:10 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.) (15)
03:45 Che - Partea a doua
(spa.-fra.-sua, 2008, dram. Bio.) (15

National Geographic

06:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Pastratori de vise
07:00 Real?
(s. doc.) - Chupacabra
07:30 Real?
(s. doc.) - Somnambuli criminali
08:00 Oamenii-rechin
(s. doc.)
09:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Holi
09:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Salvatorul nesperat
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Palau
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Lansarea rachetei
12:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
13:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Concertul
14:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
15:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
16:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Insule in Dubai
17:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Independence of the Seas
18:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
19:00 Marine One:Elicopterul lui Obama
20:00 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
20:30 Real?
(s. doc.) - Primitivul din Sumatra
21:00 Rivali in Yellowstone
(doc.)
22:00 Ursul
(doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viata pe Luna
00:00 Rivali in Yellowstone
(doc.)
01:00 Ursul
(doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Viata pe Luna
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
04:00 Rivali in Yellowstone
(doc.)
05:00 Ursul
(doc.)

ProCinema

07:45 Entertainment News
(episodul 23) (reluare)
08:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 14) (reluare
09:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 6)
09:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:45 Pretul celebritatii
ep. 15
11:15 Zoom in 10 (divertisment)
11:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 15) (AP)
12:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 7) (AP)
13:30 Dansul, lectie de viata
(belg.-lux., 2007, muz.) (AP) (reluare)
15:45 Lumea PRO CINEMA
16:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 8) (AP)
17:15 Pazind-o pe Tess
(sua, 1994, com.) (AP)
19:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 16) (AP)
20:15 Toate panzele sus
Misterele marilor
22:00 Mireasa insangerata 2
(can.-sua-it., 1993, drama) (15)
00:15 Blade
(sua, 2006, s, episodul 1) (15)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 10)
02:00 Mireasa Insangerata 2
(can.-sua-it., 1993, drama) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare