Digi TV Film: Program TV: 12-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Sophies choice
09:30 The soloist
11:30 Public enemies
14:01 Inglorius basterds
16:30 Fighting
18:30 Spacejam
20:01 The last house on the left
22:01 Funny people

Digi Film 2

07:30 All night long
09:02 Always
11:01 The last house on the left
13:01 Funny people
15:32 The soloist
17:31 Public enemies
20:00 Inglorius basterds
22:31 Tea with Mussolini

AXN

07:00
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 13)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 24)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 9)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 25)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 10)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9)
20:55 Zoom
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 1
22:00 Flashforward:
Amintiri din viitor
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 20)
00:55
01:00
01:40 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 1)
02:00
02:40 Flashforward:
Amintiri din viitor
03:00
03:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 9)
03:50
04:35
05:00 promo
05:20

Cinemax

07:00 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
09:05 Garbo vorbeste
(sua, 1984, drama) (12)
10:50 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
12:15 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
14:55 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
16:25 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
17:45 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
19:25 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
21:00 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
22:30 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)
00:35 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
02:35 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
02:55 Autobuzul
(sua, 2008, thrill.) (18)
04:40 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)

HBO

06:00 Hannah Montana & Miley Cyrus
(sua, 2008, f. muz.)
07:15 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
08:45 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
10:20 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
12:00 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)
13:40 Comoara Nationala 2
(sua, 2007, avent.) (12)
15:40 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
17:30 Patru prietene
(sua, 2008, com. rom.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 5) (15)
20:50 Obsesia
(sua, 2009, thrill.) (15)
22:40 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 5) (15)
23:10 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 6) (15)
23:45 Petrecerea burlacilor
Petrecerea burlacilor: Ultima tentatie
01:25 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 5) (15)
02:15 Prin baruri
(can., 2008, com.) (12)
04:00 Super-rai
(sua, 2007, com.) (15)

National Geographic

06:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)
08:00 Rechinul ciocan
(f. doc.)
09:00 Rivali in Yellowstone
(doc.)
10:00 Ursul
(doc.) (AP)
11:00 Monstrul din Amazon
(doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
13:00 Real?
(s. doc.) - Profileri
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Ioana dArc
14:00 Rivali in Yellowstone
(doc.)
15:00 Ursul
(doc.)
16:00 Andaluzia
(f. doc.)
17:00 Armata delfinilor
(doc.)
18:00 Undeva in China
(f. s. doc.) - Beijing Boom
19:00 Tsunami:Ziua in care valul a lovit
(engl., 2005, doc.)
20:00 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
21:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Sterling
22:00 Legiunea Straina
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Droguri
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Sterling
01:00 Legiunea Straina
02:00 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Sterling
04:00 Legiunea Straina
05:00 Tsunami:Ziua in care valul a lovit
(engl., 2005, doc.)

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 6) (reluare)
08:15 Pazind-o pe Tess
(sua, 1994, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 8)
11:00 Casa Foster
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 21)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASA in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
14:45 Barbatii,un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 8) (AP)
15:45 Toate panzele sus-Misterele Marilor
(AP) (reluare)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 13/22) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 16) (AP)
19:00 Serii fara limite:Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 6) (AP)
20:00 Serii fara limite:Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 4) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep7)(AP)
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai (sua, 1994, s. com., ep8)(AP)
22:00 Filmul de 10usman de moarte
(ger.-sua, 1999, actiune) (15)
00:00 Amintiri pierdute
(sua, 1999, dr. romantic.) (15)
01:45 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., ep 20) (12)
02:30 Dusman de moarte
(ger.-sua, 1999, actiune) (15)
04:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 4) (12)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV
(divertisment)