Digi TV Film: Program TV: 13-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Fighting
08:31 Inglorius basterds
11:00 The soloist
13:00 Funny people
15:30 The bridges of Madison County
18:00 The last house on the left
20:00 Public enemies
22:31 Inglorius basterds
01:02 Funny people
03:30 Always
05:31 Fighting

Digi Film 2

07:01 The soloist
07:01 The last house on the left
09:01 Public enemies
11:31 The Flintstones
13:30 Fighting
15:31 Inglorius basterds
18:00 The soloist
20:00 Funny people
22:30 Sophies choice
01:02 The interpreter
03:30 Public enemies

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 14)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 25)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 9)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 10)
10:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11)
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 10)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 19
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 26)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 3)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de acţ., episodul 11)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11)
20:55 Zoom
21:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 7)
22:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 8)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 10)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 21)
00:55
01:00
01:25 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 7)
02:00
02:20 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 8)
03:00
03:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 10)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
08:35 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
10:05 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
11:45 Elvis Mitchell
Interviuri - Joan Allen (12)
12:15 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
13:45 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
15:30 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
15:55 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
17:30 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
19:00 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
21:00 Razbunare fara limite
(sua, 2007, polit.) (12)
22:35 Elisabeta, regina virgina
(engl., 1998, drama) (12)
00:35 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)
02:15 Skinhead
(hol., 2008, dramă) (15)
03:40 Joc dublu
(sua, 2008, thrill.) (15)
05:10 Diavolii
(engl., 1971, drama) (18

HBO

06:00 Comoara Nationala 2
(sua, 2007, avent.) (12)
08:05 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
09:55 Patru prietene
(sua, 2008, com. rom.) (12)
11:50 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
13:20 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
15:00 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.) (AP)
16:35 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
18:15 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.) (12)
20:00 Pariu riscant
(sua, 2001, com.) (15)
21:35 Culoarea vietii
(sua, 2006, drama) (15)
23:20 Killshot - Tinte sigure
(sua, 2007, actiune) (15)
00:55 Poison Ivy: Societatea secreta
(sua-can., 2008, thrill.) (18)
02:55 Bordelul: Music-hall
(sua, 2008, f. doc.) (18)
03:05 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror) (15)
04:25 Resident Evil: Disparitia
(fra.- aus.-ger., 2007, actiune) (18

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
07:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Maasai
08:00 Andaluzia
(f. doc.)
09:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Sterling
10:00 Cataclisme
(s. doc.) - Cutremure
11:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana in desert
12:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
13:00 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
14:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Sterling
15:00 Cataclisme
(s. doc.) - Cutremure
16:00 Pradatori in pericol
17:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
18:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Traversand Himalaya
19:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
20:00 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
21:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
22:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Delicii extreme
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
01:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
02:00 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
04:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
05:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)

ProCinema

08:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 8) (reluare)
08:30 Casa Foster
(sua, 2004, s. d. anim., ep21)(reluare)
09:00 Zoom in 10
(divertisment)
09:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 13/22)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9)
11:00 Casa Foster
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 22)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASA in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Descopera Romania
(AP) (reluare)
15:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 6)
16:00 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 16) (AP)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 7)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 8)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 14/22) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 17) (AP)
19:00 Serii fara limite:Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 7) (AP)
20:00 Academia de politie II
(sua, 1985, com.) (AP)
22:00 Nasul stresat
(sua- aus., 2002, com.) (15)
00:00 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act., episodul 21)
01:00 Nasul stresat
(sua- aus., 2002, com.) (15) (reluare)
02:45 Expertul
(sua, 1998, f.s. de act, episodul 21)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:00 Apropo TV
(divertisment