Digi TV Film: Program TV: 14-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Spacejam
09:01 The soloist
11:01 Public enemies
13:32 Inglorius basterds
16:00 The last house on the left
18:00 The Flintstones
20:01 Fighting
22:00 Funny people
00:32 All night long
02:00 The soloist
04:00 Inglorius basterds

Digi Film 2

06:01 Inglorius basterds
08:30 The last house on the left
10:30 Fighting
12:30 The bridges of Madison County
15:00 Funny people
17:30 Public enemies
20:00 Inglorius basterds
22:31 The soloist
00:31 Sophies choice
03:01 Fighting
05:00 Funny people

AXN

07:00
07:05 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 4)
07:55 Zoom
Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 15)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 26)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 11)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 12)
11:00
11:05 Zoom
11:10 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 11)
11:55
12:00
12:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 20)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13)
20:55 Zoom
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 1)
22:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 2)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 11)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 22)
00:55
01:00
01:40 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 1)
02:00
02:40 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 2)
03:00
03:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 11)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
08:55 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
10:55 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
12:30 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
14:10 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
15:55 Doctor Jivago
(sua, 1965, dr. romantic.) (12)
19:00 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
21:00 Invazia jefuitorilor de trupuri
(sua, 1978, thrill.) (15)
23:00 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
01:10 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (15)
02:40 Nu privi inapoi
(sua, 2008, horror) (18)
04:10 Politistul
(fra., 2008, f. de scurt m.) (AP)
04:30 Gladiatorul
(sua-engl., 2000, f. ist. avent.) (12

HBO

06:00 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
07:45 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.) (AP)
09:20 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
11:00 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.) (12)
12:45 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
14:15 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
15:50 Moulin Rouge!
(sua- aus., 2001, f. rom.) (12)
18:00 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
20:00 Curierul 3
(fra., 2008, actiune) (12)
21:45 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 5) (15)
22:35 Renovare
(ger.-rom., 2009, drama) (AP)
23:00 Apa neagra
( aus., 2007, thrill.) (15)
00:30 Totusi, unde e Osama bin Laden?
(fra.-sua, 2008, f. doc.) (12)
01:55 Totul despre sex: Filmul
(sua, 2008, com. rom.) (15)
04:15 Curierul 3
(fra., 2008, actiune) (12)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Jack Spintecatorul
07:00 In pantec:Sarcina multipla
(doc.)
08:00 Pradatori in pericol
09:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
10:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
11:00 Armata delfinilor
(doc.)
12:00 Secretele istoriei
(s. doc.) - Experimente CIA
13:00 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Romanovii
14:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
15:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
16:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
17:00 Vulturul american
(f. doc.)
19:00 Mormantul lui Irod
(doc.)
20:00 Real?
(s. doc.) - Vampirii
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Printii din turn
21:00 Nefertiti si dinastia pierduta
(sua, 2007, f. doc.)
22:00 Nurenberg
Procesul lui Hermann Goering
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
00:00 Nefertiti si dinastia pierduta
(sua, 2007, f. doc.)
01:00 Nurenberg
Procesul lui Hermann Goering
02:00 Real?
(s. doc.) - Vampirii
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Printii din turn
03:00 Nefertiti si dinastia pierduta
(sua, 2007, f. doc.)
04:00 Nurenberg
Procesul lui Hermann Goering
05:00 Mormantul lui Irod
(doc.)

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9) (reluare)
07:45 Casa Foster
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 22)
08:15 Academia de politie II
(sua, 1985, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 10)
11:00 Casa Foster
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 23)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASA in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 7)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 14/22) (AP)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 18) (AP)
17:00 Cand cerul se dezlantuie
(ger., 2006, f. de cat.) (AP)
19:00 Serii fara limite:Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 8) (AP)
20:00 Serii fara limiteubla identitate
(sua, 2006, s. politist, episodul 1) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep117)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 118)
22:00 Filmul de 10:Pedeapsa capitala
(sua, 1987, actiune) (15)
00:00 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, episodul 1) (12)
01:00 Pedeapsa capitala
(sua, 1987, actiune) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:00 Apropo TV
(divertisment)