Results 1 to 6 of 6

Thread: Xsat-410....ndihme

 1. #1
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Exclamation Xsat-410....ndihme

  PRSH o rob zoti,rastesisht me ra ne dore nji receiver xsat--410,francez,i pa programu ndojhere,ifuta sw te date 9.9.2009 me digi tv ,por kam problem per te hy ne emu dhe si ti fus keys me telecomande......ndonji ndihme,kush ka has nji te tille aparatsat........FT.

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

 3. #3
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Re: Xsat-410....ndihme

  DURRESI....PRSH ikam pa po pa bereqet,nuk kam kuptu asgje si bohet,kam provu1111,2222, nuk del emu.

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Xsat-410....ndihme

  Po 6931 e ke provu???
  Ose me mire po te nis kete dosje e perkthyer nga Google Translate, meqe ke dhe aparat dhe i provon se une skam te atille. Nqs sben na thuaj...
  Attached Files Attached Files

 5. #5
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Re: Xsat-410....ndihme

  DURRESI rrofsh,shume e vlefshme kjo besoj se me vlen pasi e lexova,edhe nji here flm.....FT
  EDHE ISHALLA neser ne pekin nando dhe felipe dhe testarossa na nderojne dhe na kthejne buzeqeshjen......

 6. #6
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,348
  Uploads
  49

  Re: Xsat-410....ndihme

  duhet te kesh shume kujdes me xsat, e kam fjalen kur i hedh patchin,se masanej te duhet vetem jtag,e qon x lesh 2 min.

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. Ndihme
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 13-01-2010, 23:54:41
 3. Question Ndihme
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 13-08-2009, 17:27:20
 4. Ndihme!!!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 03-12-2008, 22:21:18
 5. ndihme
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 01-11-2008, 18:58:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •