Digi TV Film: Program TV: 15-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 Public enemies
09:02 City of angels
11:00 Funny people
13:30 Tea with Mussolini
15:31 Inglorius basterds
18:00 Fighting
20:01 The soloist
22:01 The last house on the left

Digi Film 2

07:30 Schindlers list
11:01 The soloist
13:01 The last house on the left
15:01 The interpreter
17:32 Funny people
20:00 Public enemies
22:31 Inglorius basterds

AXN

07:00
07:10 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 16)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 13)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 14)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 12)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 21)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 28)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13)
16:00
16:05 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 5)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 13)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 3)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 4)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 12)
00:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 23)
00:55
01:00
01:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 4)
02:00
02:40 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 12)
03:00
03:25 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 23)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

07:00 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
08:50 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (12)
10:25 Doctor Jivago
(sua, 1965, dr. romantic.) (12)
13:30 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
15:15 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
15:35 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (15)
17:15 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
19:00 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
21:00 Rachel se marita
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
22:50 M. Butterfly
(sua, 1993, dr. romantic.) (15)
00:30 Mirageman
(chil.-sua, 2007, actiune) (15)
01:55 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
03:40 Stapanul iluziilor
(sua, 1995, horror) (15)
05:30 In spatele gratiilor
(can., 2006, drama) (15)

HBO

06:00 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
07:30 Nou-venita in oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
09:05 Moulin Rouge!
(sua- aus., 2001, f. rom.) (12)
11:10 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
13:10 Pe platourile de filmare
13:40 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
15:20 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
18:30 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
20:00 Constantin si Elena
(rom.-spa., 2008, f. doc.) (AP)
21:50 Zborul United 93
(engl.-sua, 2006, drama) (15)
23:40 Nonconformistii
(sua-engl., 2008, dr. romantic.) (12)
01:35 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
03:10 Sweeney Todd:
Barbierul diabolic din Fleet Street
05:05 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Vampirii
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Printii din turn
07:00 Gheturin in pericol
(doc.)
08:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
09:00 Nefertiti si dinastia pierduta
(sua, 2007, f. doc.)
10:00 Ziua Z:Oameni si masini
(doc.) Partea a doua
11:00 Creaturile tunetului
(f. doc.)
12:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) - Amelia Earhart
13:00 Real?
(s. doc.) - Vampirii
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Printii din turn
14:00 Nefertiti si dinastia pierduta
(sua, 2007, f. doc.)
15:00 Ziua Z:Oameni si masini
(doc.) Partea a doua
16:00 Leopardul de zapada
(f. doc.)
17:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
18:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Sani Pass
19:00 In pantec:Pisici
(f. doc.)
20:00 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Leonardo Da Vinci
21:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
22:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
22:30 Maimute la furat
f. s. doc.) - Din nou acasa
23:00 Tabu
(f. s. doc.) In preajma mortii
00:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
01:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
01:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Din nou acasa
02:00 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Leonardo Da Vinci
03:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
04:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
04:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Din nou acasa
05:00 In pantec:Pisici
(f. doc.)

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 10) (reluare)
07:45 Casa Foster
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 23)
08:15 Cand cerul se dezlantuie
(ger., 2006, f. de cat.) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 11)
11:00 Casa Foster
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 24)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASA in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 8)
15:15 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep117)
15:45 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep118)
16:15 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., ep19) (AP)
16:45 Extravagantul Mr. Deeds
(sua, 1936, com., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite:Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 9) (AP)
20:00 Serii fara limite:dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, episodul 2) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep 119)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., ep120) (AP)
22:00 Filmul de 10:Instinct primar
(sua, 1992, thrill.) (15)
00:45 Mireasa insangerata 2
(can.-sua-it., 1993, drama) (15)
02:30 Instinct primar
(sua, 1992, thrill.) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
05:15 Apropo TV
(divertisment)