Digi TV Film: Program TV: 16-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Fighting
09:00 The soloist
11:00 Always
13:00 Public enemies
15:30 The bridges of Madison County
18:00 The last house on the left
20:00 Inglorius basterds
22:31 Funny people
01:01 The interpreter
03:30 The last house on the left
05:31 Public enemies

Digi Film 2

07:31 The last house on the left
09:30 Funny people
12:02 Inglorius basterds
14:30 Schindlers list
18:00 The soloist
20:00 Fighting
22:02 Public enemies
00:30 The soloist
02:30 Inglorius basterds
05:01 Fighting

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., ep17)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 28)Sezonul VI
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 15) Sezonul III
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 16)Sezonul III
10:55 Zoom
11:00 Alias
sua, 2001, f.s. de act., episodul 13)Sezonul V
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 22)Sezonul III
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 29)Sezonul VI
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14)Sezonul VIII
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15)Sezonul VIII
16:00 Survivor - China
(sua,actiune-reality, ep6)Sezonul XV
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1)Sezonul IV
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de acţ., ep14)Sezonul V
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16)Sezonul VIII
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17)Sezonul VIII
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 8)Sezonul II
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3) Sezonul II
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist,ep8)Sezonul IV
00:00 Satisfactia
( aus.2007,ep1) Primul episod Sezonul I
00:55
01:00
01:05 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 8)Sezonul II
02:00
02:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3)Sezonul II
02:55 Minti criminale
(sua-can., 2005,politist, ep13)Sezonul IV
03:00
03:40 Satisfactia
( aus.2007,ep1) Primul episod Sezonul I
03:50
04:35
05:20

Cinemax

07:00 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
08:45 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
10:30 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
12:05 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
13:40 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
15:40 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
17:50 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
19:25 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.) (12)
21:00 Sperietoarea
(sua, 1973, drama) (12)
22:50 Frati de sange
(hol., 2008, thrill.) (15)
00:30 Motelul groazei 2
(sua, 2009, thrill.) (15)
01:55 Pink Floyd: The Wall
(engl., 1982, dr. muz.) (15)
03:25 Jerusalema
(sud afr., 2008, actiune) (15)
05:20 Anatomie
(ger., 2000, thrill.) (15)

HBO

06:00 Singuri
(fra., 2008, com.) (12)
07:45 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
10:50 Craciunul
(sua, 2007, drama) (12)
12:20 Filme si vedete
12:50 Dadaca McPhee
(engl., 2005, com. de fam.)
14:30 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
16:30 Cu totii la surf!
(sua, 2007, f. doc.)
17:55 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 5) (15)
20:50 Legenda vie
(sua, 2007, actiune) (15)
22:30 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)
00:00 Sunshine
(engl., 2007, S.F.) (15)
01:45 Sufocare
(sua, 2008, drama) (15)
03:15 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)
04:30 O noua profesie
(fra., 2008, s. com.) (15)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Leonardo Da Vinci
07:00 Tsunami:Ziua in care valul a lovit
(engl., 2005, doc.)
08:00 Leopardul de zapada
(f. doc.)
09:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
10:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
10:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Din nou acasa
11:00 Vulturul american
(f. doc.)
12:00 Conspiratii istorice
(f. s. doc.) - Incidentul Roswell
13:00 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Leonardo Da Vinci
14:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
15:00 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Hoinari
15:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Din nou acasa
16:00 Ziua sacalului
(doc.)
17:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
18:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - In inima junglei
19:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tsunami
20:00 Real?
(s. doc.) - Atlantida
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Omul cu masca de fier
21:00 Cesar si caini
(s. doc.)Kiko,Tootsie,Ginger si Binkey
22:00 Cesar si caini
(s. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.) Alimente dezgustatoare
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.) - Atlantida
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Omul cu masca de fier
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
05:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tsunami

ProCinema

07:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
07:30 Extravagantul Mr. Deeds
(sua, 1936, com., a-n)
10:15 Teleshopping
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 12)
11:00 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 ACASA in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 9)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 119) (AP)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 120) (AP)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 20)
17:00 Joe, barmanul din Tokyo
(sua, 1949, thrill., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 10) (AP)
20:00 Superman
(engl.-sua, 1978, avent. SF) (AP)
22:45 Filmul de 10: Marea depravare
(sua, 2004, com.) (15)
00:45 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 19) (12)
01:45 Marea depravare
(sua, 2004, com.) (15)
03:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 19)
04:00 Lumea PRO CINEMA