Digi TV Film: Program TV: 17-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:00 The soloist
10:00 All night long
11:30 Spacejam
13:01 Inglorius basterds
15:31 Fighting
17:31 Funny people
20:01 Public enemies
22:30 The last house on the left
00:31 Schindlers list
04:00 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:00 Funny people
09:31 The Flintstones
11:31 The last house on the left
13:31 Public enemies
16:00 The soloist
18:00 Always
20:00 Sophies choice
22:31 Inglorius basterds
01:01 Funny people
03:30 All night long
05:00 The last house on the left

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., ep5)Sezonul XII
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., ep8)Sezonul II
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17)Sezonul VI
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18)Sezonul VI
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., ep6)Sezonul II
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua-engl., 2004, f.s. de act., ep6)Sezonul II
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005,reality show,ep29)Sezonul III
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 25)Sezonul V
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 3)Sezonul III
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 24)Sezonul I
17:00 The Amazing Race Asia
(singap,2006,actiune-reality,ep7)Sezonul II
18:00
18:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 14)Sezonul II
19:00
19:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 15)Sezonul II
20:00
20:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 13)Sezonul I
21:00
21:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 13)Sezonul I
22:00
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 1)Sezonul II
23:00
23:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep3)Sezonul V
00:00
00:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 7) (AP)
01:00
01:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 8)Sezonul I
02:00
02:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 14)Sezonul II
02:50 Joan din Arcadia
sua, 2003, s, episodul 15)Sezonul II
03:00
03:50
04:35
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
08:45 In cautarea leacului
(sua, 1995, drama) (12)
10:20 Memphis Belle
(engl.-sua, 1990, dr. razb.) (12)
12:05 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
14:00 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama) (15)
15:35 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
17:15 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.) (12)
19:00 Pasarile
(sua, 1963, thrill.) (15)
21:00 Un pic insarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)
23:10 Spaima si scarba �Las Vegas
(sua, 1998, drama) (18)
01:05 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
02:40 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
03:00 Cinci minute in rai
(engl., 2009, drama) (15)
04:30 Patty Hearst
(engl.-sua, 1988, f. biografic) (15

HBO

06:00 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
07:50 Pe platourile de filmare
08:20 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.) (AP)
10:25 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
12:00 Belea mare in Miami
(sua, 2002, com.) (12)
13:25 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
15:00 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
16:30 Ceva nou
(sua, 2006, com.) (12)
18:10 Eu si monstrul meu
(sua-engl., 2007, avent.) (AP)
20:00 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 7) (15)
20:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 8) (15)
21:00 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
22:45 Super-rai
(sua, 2007, com.) (15)
00:35 Apa neagra
( aus., 2007, thrill.) (15)
02:05 Totul pentru ea
(fra., 2008, drama) (15)
03:40 Petrecerea burlacilor
Petrecerea burlacilor: Ultima tentatie
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Atlantida
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Omul cu masca de fier
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
08:00 Prinsi in fapt
(f. doc.)
09:00 Animale prevestitoare
(doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.)
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Interventii la adancime
12:00 Megauzine
(s. doc.) - Curierat de mare viteza
13:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Dirty Dancing
14:00 Inginerul castor
(doc.)
15:00 Facocerul
(f. doc.)
16:00 Raport: Terra
(f. doc.)
17:00 Secrete
(f. s. doc.)Barbieritul
18:00 Secrete
(f. s. doc.) - Ambalaje
19:00 Secrete
(f. s. doc.) - Toaleta
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 2012: Profetia Maya
(f. doc.)
22:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Apocalipsa
23:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
00:00 Bastinasii
(s. doc.) -Intalnire speciala
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
02:00 2012: Profetia Maya
(f. doc.)
03:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Apocalipsa
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
05:00 Bastinasii
(s. doc.) -Intalnire speciala

ProCinema

06:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 10)
07:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 12) (reluare)
08:30 Casa Foster
Casa Foster pentru prieteni imaginari
09:00 Descopera Romania
09:30 Joe, barmanul din Tokyo
(sua, 1949, thrill., a-n) (AP)
11:30 Entertainment News
(episodul 24) (AP)
12:30 Superman
(engl.-sua, 1978, avent. SF) (AP)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 15)
15:45 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 9)
16:45 Ferma vesela
(sua, 1988, com.) (AP)
18:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 17)
19:45 Prizonieri in paradis
(sua, 1994, act. com.) (AP)
22:00 CineTePrinde
California Dreamin (Nesfarsit)
01:15 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 11) (15)
02:15 CineTePrinde
California Dreamin' (Nesfarsit)
05:15 Lumea PRO CINEMA