Digi TV Film: Program TV: 18-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 The soloist
08:31 Public enemies
11:00 Funny people
13:30 City of angels
15:30 The last house on the left
17:30 Inglorius basterds
20:01 The soloist
22:01 Fighting
00:00 Tea with Mussolini
02:00 Public enemies
04:30 Funny people

Digi Film 2

07:00 Spacejam
08:31 Fighting
10:30 Inglorius basterds
13:01 The soloist
15:00 The interpreter
17:30 Public enemies
20:00 Funny people
22:31 The bridges of Madison County
01:01 The last house on the left
03:01 Inglorius basterds
05:31 City of angels

AXN

07:00 The Amazing Race
sua, 2001, f. s. avent., ep 6)Sezonul XII
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., ep9)Sezonul II
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19)Sezonul VI
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20)Sezonul VI
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl.2004,f.s.de act.ep7)ezonul II
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep 30)Sezonul III
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, ep30)Sezonul III
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 26) Sezonul V
15:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 3)Sezonul II
16:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 4)Sezonul II
17:00 The Amazing Race Asia
(singap,2006,actiune-reality,ep8)Sezonul II
18:00
18:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 8)Sezonul III
19:00
19:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep1)Sezonul VI
20:00
20:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep2)Sezonul VI
21:00
21:05 Triplu X
(sua-ceh., 2002, acţiune) (12)
22:00
23:00
23:25 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004,politist,ep4)Sezonul VI
00:25 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 3)Sezonul II
01:15
01:25 Triplu X
(sua-ceh., 2002, acţiune) (12)
02:15
03:10
03:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, ep4)Sezonul VI
04:00
04:45
05:00 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori
Cei mai buni regizori de la Hollywood
07:00 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
08:30 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
10:05 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
11:45 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (12)
13:25 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
15:15 N-am cantat niciodata
N-am cantat niciodata pentru tatal meu
16:45 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
18:10 Playlist pentru Nick si Norah
(sua, 2008, com.) (12)
19:40 Lanterna verde: Inceputuri
(sua, 2009, f. doc.)
21:00 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
22:30
23:30 The International: Puterea banului
(sua-ger., 2008, drama) (15)
00:30 Trei neveste pentru un barbat
(sua, 1998, drama) (15)
02:30 Educatia lui Charlie Banks
(sua, 2007, drama) (15)
04:10 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
04:40 Modernistii
(sua, 1988, drama) (12)

HBO

06:00 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 200, com.)
07:30 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
09:00 Poker
(sua, 2008, com.) (AP)
10:25 O prietenie de pomina
(sua, 2008, com. rom.) (AP)
11:55 Ceasul al 11-lea
(sua, 2007, f. doc.) (12)
13:25 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
14:55 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
16:45 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
18:20 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
20:00 Numere Fatele
( aus., 2009) (12)
22:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 5) (15)
22:55 Janosik: O poveste adevarata
(pol.-slova.-ceh., 2009, drama) (12)
01:15 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama) (12)
03:15 Ioana D Arc
(fra., 1999, dr. ist.) (15)

National Geographic

06:00 Secrete
(f. s. doc.) - Ambalaje
07:00 Real?
(s. doc.) - Tratamente miraculoase
07:30 Real?
(s. doc.) - Paleoastronauti
08:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
09:00 maim
(f. s. doc.) - Hoinari
09:30 Maimute la furat
(f. s. doc.) - Din nou acasa
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Namib
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Vase de croaziera
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
14:00 Armata din mlastina
(f. doc.)
15:00 Vulturul american
(f. doc.)
16:00 Romanovii: Cei ce lipsesc
(doc.)
17:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc.)
18:00 Leopardul
(sua, 2007, doc. nat.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
21:00 Piratii din Somalia
(f. doc.)
22:00 Printul piratilor
(f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) Pmantul fara Luna
00:00 Piratii din Somalia
(f. doc.)
01:00 Printul piratilor
(f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Pamantul fara Luna
03:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
04:00 Piratii din Somalia
(f. doc.)
05:00 Printul piratilor
(f. doc.)

ProCinema

07:30 Entertainment News
(episodul 24) (reluare)
08:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 15) (reluare)
09:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 7)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:30 Pretul celebritatii
Episodul 16
11:00 Zoom in 10
(divertisment)
11:15 Ferma vesela
(sua, 1988, com.) (AP) (reluare)
13:15 Prizonieri in paradis
(sua, 1994, act. com.) (AP)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 10)
17:00 Vaduva neagra
(sua, 1987, polit.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 18) (AP)
20:00 Toate panzele sus
Intalnire in Atlantic
22:00 Mireasa insangerata 2
(can.-sua-it., 1993, drama)
00:00 Blade
(sua, 2006, s, episodul 2) (15)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 11)
02:00 Mireasa insangerata 2
(can.-sua-it., 1993, drama) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA
04:15 Apropo TV
(divertisment)