Digi TV Film: Program TV: 19-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Sophies choice
09:30 The last house on the left
11:30 Inglorius basterds
14:00 Fighting
16:00 The Flintstones
18:00 The soloist
20:00 Public enemies
22:31 Funny people

Digi Film 2

07:30 Fighting
09:31 The soloist
11:31 Public enemies
14:00 Funny people
16:30 Schindlers list
20:00 The last house on the left
22:00 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 7)
07:55 Zoom
08:00
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 29) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 17) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 18) (12)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 14) (12)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 1) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 30) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 15) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
20:55 Zoom
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2)
22:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 14) (12)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 14)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 2) (15)
00:55
01:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2) (12)
02:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 14) (12)
02:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 14)
03:40 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 2) (15)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Prietenul prietenei mele
(fra., 1987, com. rom.) (12)
08:45 N-am cantat niciodata
(sua, 1970, drama) (12)
10:20 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
12:05 Cafeneaua vedetelor
Coppola, Bogdanovich, Jackson, Pollack (12)
12:30 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
14:20 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
15:50 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
17:35 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.) (15)
19:05 Orfanii
(sua, 1987, drama) (12)
21:00 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
22:35 Povesti americane
(sua, 2006, drama) (15)
00:05 Salvador
(sua, 1986, dr. razb.) (18)
02:05 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)
03:55 Pistolarii
(dan., 2007, act. com.) (15)
05:30 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 1) (15

HBO

06:00 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
07:30 Elizabeth: Epoca de Aur
(engl., 2007, drama)
09:20 Acceptat
(sua, 2006, com.) (12)
10:55 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
12:35 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
14:35 Nunta lui Oli
rom., 2009, f. de scurt m.) (AP)
15:00 Jumper
(sua, 2008, S.F.) (12)
16:25 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
17:55 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 6) (15)
20:50 Ziua Independentei
(sua, 1996, actiune) (12)
23:15 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., ep7)-Sperma furata
23:40 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., episodul 8) - Box
01:10 Resident Evil: Disparitia
(fra.- aus.-ger., 2007, actiune) (18)
01:45 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 6) (15)
02:35 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.)
03:30 Culoarea vietii
(sua, 2006, drama) (15)
05:15 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Arma secreta a Japoniei
(f. doc.)
07:00 Air Force One
(sua, 2001, f. doc., col., a-n)
08:00 Ziua sacalului
(doc.)
09:00 Piratii din Somalia
(f. doc.)
10:00 Printul piratilor
(f. doc.) (AP)
10:59
11:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Regele-urs
11:59
12:00 Conspiratii istorice
f. s. doc.) - Romanovii
13:00 Real?
(s. doc.) - Atlantida
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Omul cu masca de fier
14:00 Piratii din Somalia
(f. doc.)
15:00 Printul piratilor
(f. doc.)
15:59
16:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
17:00 Invazia meduzelor
(doc.)
18:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Amazon
19:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Accidente
20:00 Real?
Naluci
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Billy The Kid
21:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Cedes
22:00 Legiunea Straina
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Dovezi de barbatie
23:57
23:58
23:59
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Cedes
01:00 Legiunea Straina
02:00 Real?
Naluci
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Billy The Kid
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Cedes
04:00 Legiunea Straina
05:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Accidente

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 7)
08:15 Vaduva neagra
(sua, 1987, polit.)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 13)
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASA in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Lumea PRO CINEMA
reluare
14:45 Barbaţii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 10)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 15/22)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 1)
17:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 11)
18:00 Dependenti de dragoste
(sua, 1997, com. rom.)
20:00 Prestigiul
(sua-engl., 2006, drama)
22:45 Umbrele trecutului
(ger.-sua, 2005, thrill.)
01:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
01:30 Revizie tehnica