Digi TV Film: Program TV: 20-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:00 Fighting
08:00 The interpreter
10:30 Funny people
13:00 The last house on the left
15:01 Inglorius basterds
17:30 Public enemies
20:00 Fighting
22:00 The soloist
00:00 Public enemies
02:31 Always
04:30 The last house on the left

Digi Film 2

06:30 Public enemies
09:01 Inglorius basterds
11:30 Fighting
13:31 Tea with Mussolini
15:30 Always
17:32 Funny people
20:00 Inglorius basterds
22:31 The last house on the left
00:31 Funny people
03:01 Inglorius basterds
05:30 Sophies choice

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 Disparuti
(sua-can., 2003, f.s. de act., episodul 19)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 30)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 19) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 20) (12)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 15)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 2) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 31)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 16) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:55 Zoom
21:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 9) (AP)
22:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 10) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 15)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 3)
00:55
01:00
01:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 9) (AP)
02:00
02:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 10)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 15)
03:00
03:35 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 3) (15)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor
Aaron Eckhart (12)
07:00 Momente vesnice
(dan.-fin.-nor., 2008, drama) (12)
09:10 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
10:45 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
12:25 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.) (15)
13:55 Elvis Mitchell: Interviuri - Joan
14:25 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
16:00 Pune-ti o dorinta
(arg.-spa., 2007, drama) (12)
17:50 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
19:25 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
21:00 Politist meserias
(engl., 2007, com.) (12)
23:00 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
00:35 Asii din maneca
(engl.-fra.-sua, 2007, act. com.) (15)
02:20 Invazia jefuitorilor de trupuri
(sua, 1978, thrill.) (15)
04:15 Apa
(1975, f. de scurt m.) (12)
04:30 Termen-limita
(sua, 2009, thrill.) (15)

HBO

06:00 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
08:05 Jumper
(sua, 2008, S.F.) (12)
09:30 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
11:00 Jean-Philippe
(fra., 2006, com.) (12)
12:35 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, act. com.) (12)
13:45 Clica
(sua, 2008, com.) (12)
15:10 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
16:35 Belea mare In Miami
(sua, 2002, com.) (12)
18:00 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Daca nu mi-ar pasa
(sua, 2007, thrill.) (15)
21:15 Che - Partea a doua
(spa.-fra.-sua, 2008, dram. Bio.) (15)
23:25 Alien
(engl.-sua, 1979, S.F.) (15)
01:25 Aliens - Misiune de pedeapsa
(sua-engl., 1986, S.F.) (15)
03:40 Pathfinder - Intre doua lumi
(sua-can., 2007, actiune) (15)
05:20 Katie Morgan: Despre
jucariile sexuale

National Geographic

06:00 Real?
Naluci
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Billy The Kid
07:00 Mormantul lui Irod
(doc.)
08:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
09:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Cedes
10:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tsunami
11:00 Animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
12:00 Secretele istoriei
(s. doc.) - Howard Hughes
13:00 Real?
(s. doc.) - Naluci
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Billy The Kid
14:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Cedes
15:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tsunami
16:00 Rechinul viitorului
(doc.)
17:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Ursul polar
18:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Pastratori de vise
19:00 Tunel spre o lume pierduta
20:00 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Abraham Lincoln
21:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
22:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Meserii
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
01:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
02:00 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Abraham Lincoln
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
04:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.)
05:00 Tunel spre o lume pierduta

ProCinema

07:45 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Dependenti de dragoste
(sua, 1997, com. rom.)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
Ultimul episod
11:00 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASa in bucatarie
divertisment) (reluare)
14:15 Descopera Romania
(AP) (reluare)
15:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 11)
16:00 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 1)
16:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 11)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 16/22)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 2)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 12)
20:00 Academia de politie III
(sua, 1986, com.)
22:00 Austin Powers
Goldmember
00:00 Toti
(sud afr.-engl., 2005, drama)
02:00 Austin Powers
Goldmember
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:00 Apropo TV
(divertisment)