Digi TV Film: Program TV: 21-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Funny people
09:01 City of angels
11:00 The soloist
13:01 Fighting
15:00 Public enemies
17:31 Inglorius basterds
20:00 The last house on the left
22:01 All night long
23:30 Schindlers list
03:01 All night long
04:30 Inglorius basterds

Digi Film 2

08:01 Public enemies
10:32 Inglorius basterds
13:00 The last house on the left
15:00 Funny people
17:30 The interpreter
20:00 The soloist
22:00 Fighting
00:01 Sophies choice
02:30 The soloist
04:30 Public enemies

AXN

07:00
07:05 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 31)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 21) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 22) (12)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 16)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 3)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 32)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
18:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 17) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:55 Zoom
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 3)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 16)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 4) (15)
00:55
01:00
01:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 3)
02:00
02:05 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 1) (AP)
02:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 16)
03:00
03:40 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 4) (15)
03:50
04:35
05:00 Promo
05:20

Cinemax

06:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 2) (15)
07:00 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
09:05 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
10:50 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
12:25 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama) (AP)
14:00 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
15:25 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
17:30 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (15)
19:10 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
21:00 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
22:55 Skinhead
(hol., 2008, drama) (15)
00:20 Fratii
(sua-engl.-jap., 2000, thrill. act.) (12)
02:15 Povestile din Canterbury
(it.-fra., 1972, drama) (18)
04:05 Misiunea
(sua, 2007, actiune) (15)
05:35 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 3) (15)

HBO

06:00 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, act. com.) (12)
07:10 Clica
(sua, 2008, com.) (12)
08:35 Curiosul George
(sua, 2006, f. doc.)
10:00 Belea mare In Miami
(sua, 2002, com.) (12)
11:25 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
13:25 Baiatul �pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
15:00 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 2000, com.)
16:30 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
18:00 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
20:00 Numere fatale
( aus., 2009, actiune) (12)
22:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 6) (15)
22:50 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.) (12)
00:25 Alien 3
(sua, 1992, f. SF de act.) (15)
02:15 Alien: Renasterea
(sua, 1997, f. SF de act.) (18)
04:00 Numere fatale
( aus., 2009, acţiune) (12

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Abraham Lincoln
07:00 In pantec:Pisici
(f. doc.)
08:00 Rechinul viitorului
(doc.)
09:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
10:00 Mare, mai mare, maxim
Statia Spatiala Internationala
11:00 Invazia meduzelor
(doc.)
12:00 Secretele istoriei
(s. doc.) - Cazul Unabomber
13:00 Real?
(s. doc.) - Viata pe Marte
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Abraham Lincoln
14:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
15:00 Mare, mai mare, maxim
Statia Spatiala Internationala
16:00 Rechini de Alaska
17:00 Marele alb
(f. doc.)
18:00 Lumina de la capatul lumii
(s. doc.) - Muntele magic
19:00 Enigmele mortilor
(f. s. doc.) - Leonardo
20:00 Real?
(s. doc.) - Copilul salbatic
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Cleopatra
21:00 Egipt: Secretele mortilor
22:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Racheta de croaziera
23:00 Tabu
(f. s. doc.) -In numele dragostei
00:00 Egipt: Secretele mortilor
01:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Racheta de croaziera
02:00 Real?
(s. doc.) - Copilul salbatic
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Cleopatra
03:00 Egipt: Secretele mortilor
04:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Racheta de croaziera
05:00 Enigmele mortilor
(f. s. doc.) - Leonardo

ProCinema

07:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 4)
07:45 Casa Foster pentru
prieteni imaginari
08:15 Academia de politie III
(sua, 1986, com.)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 1)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 12)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 16/22)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 3)
17:00 De-a regasirea
(sua, 1952, com., a-n)
19:00 Serii fara limite
Paza de coasta
20:00 Serii fara limite
Dubla identitate
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Filmul de 10
Crocodilul
00:00 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, episodul 3)
01:00 Crocodilul
(sua, 2007, thrill.)
02:30 Lumea PRO CINEMA
reluare
03:00 Apropo TV
divertisment