Digi TV Film: Program TV: 22-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 The last house on the left
09:01 The soloist
11:01 Funny people
13:31 Public enemies
16:00 Fighting
18:01 Tea with Mussolini
20:00 Inglorius basterds
22:31 Spacejam

Digi Film 2

07:01 The bridges of Madison County
09:30 Fighting
11:31 Inglorius basterds
14:00 The Flintstones
16:00 The last house on the left
18:00 The soloist
20:00 Funny people
22:31 Public enemies

AXN

07:00
07:10 Survivor - China
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
08:5
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 32) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 1)
10:55 Zoom
11:00 Alias
(sua, 2001, f.s. de act., episodul 17)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 33) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 10)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 4)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 17)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 5) (15)
00:55
01:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
02:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 17)
02:50 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 5) (15)
05:00 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Oliver Stone (12)
07:00 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
08:40 Tom Jones
(engl., 1963, com.) (12)
10:45
11:20 Signorina Effe
(it., 2007, drama) (12)
12:55 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
14:40 Lanterna verde: Inceputuri
(sua, 2009, f. doc.)
16:00 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
17:30 O, Doamne!
(sua, 1977, com.) (12)
19:05 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
21:00 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
22:40 Oamenii ploii
(sua, 1969, drama) (15)
00:20 Un pic insarcinata
(sua, 2006, com. rom.) (AP)
02:30 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
02:50 Motelul groazei 2
(sua, 2009, thrill.) (15)
04:20 Razbunare fara limite
(sua, 2007, polit.) (12)

HBO

06:00 Baiatul in pijama vargata
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
07:35 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 2000, com.)
09:05 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
10:35 Shine a Light
(sua-engl., 2008, f.-conc., col., a-n) (12)
12:35 Boxerul
(sua, 2007, com.) (AP)
14:05 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
15:45 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
17:15 Hannah Montana & Miley
Cyrus: Best of Both Worlds
18:30 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
20:00 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., episodul 1)-Casetele
21:30 Transfer de captivi
(sua-sud afr., 2007, drama) (12)
23:30 Totul despre sex: Filmul
(sua, 2008, com. rom.) (15)
01:55 Sunshine
(engl., 2007, S.F.) (15)
03:40 Obsesia
(sua, 2009, thrill.) (15)
05:25 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Copilul salbatic
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Cleopatra
07:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tsunami
08:00 Rechini de Alaska
09:00 Egipt: Secretele mortilor
10:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Racheta de croaziera
11:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Ursul polar
12:00 Secretele istoriei
(s. doc.) - Aselenizari
13:00 Real?
(s. doc.) - Copilul salbatic
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Cleopatra
14:00 Egipt: Secretele mortilor
15:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Racheta de croaziera
16:00 Armata leilor
(doc.)
17:00 Cesar si cainii
Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey
18:00 Cesar si cainii
Reggie, Diva, Rocco, Vito si Mugsy
19:00 Lupta pentru teritoriu
(doc.)
20:00 Labirintul albastru
(f. doc.)
21:00 Paradisul rechinilor
(f. doc.)
22:00 Oaza subacvatica
(f. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Semne de identitate
00:00 Paradisul rechinilor
(f. doc.)
01:00 Oaza subacvatica
(f. doc.)
02:00 Labirintul albastru
(f. doc.)
03:00 Paradisul rechinilor
(f. doc.)
04:00 Oaza subacvatica
(f. doc.)
05:00 Lupta pentru teritoriu
(doc.)

ProCinema

07:15 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 1)
07:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 1)
08:15 De-a regasirea
(sua, 1952, com., a-n)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 2)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 13)
15:15 Zoom in 10
(divertisment)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 121)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 122)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 4)
17:00 Drumul spre casa
(chi., 1999, dr. romantic., col., a-n)
19:00 Serii fara limite
Paza de coasta
20:00 Serii fara limite
Dubla identitate
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 123)
21:30 Comedia in esenta tare
Seinfeld
22:00 Filmul de 10
Masina mortii
00:30 Mireasa insangerata II
(can.-sua-it., 1993, drama)
02:00 Masina mortii
(sua, 2007, thrill.)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV
divertisment