Digi TV Film: Program TV: 23-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:01 Always
08:01 Funny people
10:31 Public enemies
13:00 Inglorius basterds
15:31 The interpreter
18:01 The last house on the left
20:01 The soloist
22:00 Fighting
00:00 Funny people
02:31 Sophies choice
05:00 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:30 Inglorius basterds
10:00 Schindlers list
13:31 The soloist
15:31 Fighting
17:30 Funny people
20:01 Public enemies
22:31 Inglorius basterds
01:00 Schindlers list
04:30 The last house on the left

AXN

07:00 Survivor - China
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 33) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 2) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 34) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 11)
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 9) (12)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 18)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 6) (15)
00:55
01:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 9) (12)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 18)
03:00
03:35 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 6) (15)
03:50
04:35
05:25

Cinemax

06:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 4) (15)
07:00 Lanterna verde: Inceputuri
(sua, 2009, f. doc.)
08:20 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
09:55 Sub zapada
(spa., 2008, drama) (12)
11:35 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
13:05 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
14:35 Proprietarul
(sua, 1970, com.) (12)
16:25 Playlist pentru Nick si Norah
17:55 N-am cantat niciodata
(sua, 1970, drama) (12)
19:25 O poveste americana
(sua, 2009, drama) (12)
21:00 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
22:55 Cinci minute in rai
(engl., 2009, drama) (15)
00:25 Resident Evil: Decaderea
(jap., 2008, animacios horror) (AP)
02:05 Elizabeth
(engl., 1998, drama) (12)
04:05 Corpul
(spa., 2005, f. de scurt m.) (15)
04:25 Pandemia
(sua, 2008, thrill.) (15)
05:55 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 5) (15)

HBO

06:00 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
07:40 Pe platourile de filmare
08:05 Cosmarul din casa de vis
(it., 2007, com.) (12)
09:35 Hannah Montana & Miley
Cyrus: Best of Both Worlds
10:50 Ti-l prezint pe Dave
(sua, 2008, com.) (AP)
12:20 Horton
(sua, 2008, f. doc.)
13:45 P.S. Te iubesc
(sua, 2007, com.) (12)
15:50 Comoara Nationala 2:
Cartea secretelor
17:55 Fiul lui Rambow
(fra.-engl.-ger., 2007, com.) (AP)
19:30 Filme si vedete
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 6) (15)
20:55 Fiecare vede altceva
(sua, 2008, thrill.) (12)
22:30 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
00:00 Dealuri insangerate 2
(sua, 2007, horror) (18)
01:30 In spatele liniilor inamice 2
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
03:05 Apa neagra
( aus., 2007, thrill.) (15)
04:30 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)

National Geographic

06:00 Labirintul albastru
(doc.)
07:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Accidente
08:00 Armata leilor
(doc.)
09:00 Paradisul rechinilor
(f. doc.)
10:00 Oaza subacvatica
(f. doc.)
11:00 Marele alb
(f. doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
13:00 Labirintul albastru
(f. doc.)
14:00 Paradisul rechinilor
(f. doc.)
15:00 Oaza subacvatica
(f. doc.)
16:00 Invazia sobolanilor
( doc.)
17:00 Regina salbatica
18:00 Sase grade fatale
(sua, 2008, doc.)
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Extinctia
20:00 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
22:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Animale de companie
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
01:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
02:00 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
04:00 Cesar si cainii
Reggie, Diva, Rocco, Vito si Mugsy
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Extinctia

ProCinema

07:15 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 2)
08:15 Drumul spre casa
(chi., 1999, dr. romantic., col., a-n)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 3)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (reluare)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 14)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 123)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 124)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 5)
17:00 Drumul spre Bali
(sua, 1952, com.)
19:00 Serii fara limite
Paza de coasta
20:00 Superman 2
(engl.-sua, 1980, s. avent. fant.)
22:45 Filmul de 10
Jackass 2
00:45 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 20)
01:45 Jackass 2
(sua, 2006, com.)
03:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 20)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)