Digi TV Film: Program TV: 24-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Fighting
09:31 The Flintstones
11:30 Tea with Mussolini
13:31 The last house on the left
15:31 The soloist
17:31 Public enemies
20:00 Inglorius basterds
22:31 Funny people
01:01 Always
03:00 Public enemies
05:31 The interprete

Digi Film 2

06:30 The soloist
08:30 Public enemies
11:01 Inglorius basterds
13:31 Funny people
16:02 Always
18:01 Fighting
20:00 The last house on the left
22:00 All night long
23:31 The interpreter
02:00 The soloist
04:01 Inglorius basterds

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 7)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 10)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 21) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 22) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 8)
12:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 32)
13:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, episodul 33)
14:00
14:05 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 27) (AP)
15:00
15:10 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 4) (AP)
16:00
16:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 24) (12)
17:00 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 9)
18:00
18:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
19:00
19:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 17) (AP)
20:00
20:05 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 1)
21:00
21:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 14) (12)
22:00
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2) (12)
23:00
23:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 4)
00:00
00:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 9) (AP)
01:00
01:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 10) (AP)
02:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 16) (AP)
02:50 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 17) (AP)
03:00
03:50
04:35
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
09:00 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
10:40 Cei mai buni regizori
(sua, 2009, s) (12)
11:10 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
13:50 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (12)
15:25 Cei mai buni regizori
(sua, 2009, s) (12)
15:55 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama) (12)
17:30 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
19:30 Imparatul mustelor
(sua, 1990, drama) (12)
21:00 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
22:55 Strainul fara nume
(sua, 1973, west.) (15)
00:40 Politistul
(fra., 2008, f. de scurt m.) (AP)
01:00 Accidentul
(can.-sua-engl., 2007, thrill.) (15)
02:25 M. Butterfly
(sua, 1993, dr. romantic.) (15)
04:10 Involuntar
(sue., 2008, drama) (15)
05:50 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 6) (15)

HBO

06:00 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
07:40 Pe platourile de filmare
08:05 Atat de bine!
(sua, 1981, com.) (15)
09:35 Patru prietene si inca o
pereche de blugi (sua, 2008, com. rom.)
11:30 Nunta lui Oli
(rom., 2009, f. de scurt m.) (AP)
11:55 Ziua Independentei
(sua, 1996, acţiune) (12)
14:15 Votul decisiv
(sua, 2008, com.) (12)
16:15 Sapte suflete
(sua, 2008, drama) (12)
18:20 Mireasa e iubita mea!
(sua-engl., 2008, com.) (12)
20:00 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 1) (15)
20:30 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 2) (15)
21:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 1) Sezonul IV
21:30 Fratii Bloom
(sua, 2008, com.) (12)
23:20 Un tren numit Darjeeling
(sua, 2007, avent.) (12
00:50 Totusi, unde e Osama bin Laden?
(fra.-sua, 2008, f. doc.) (12)
03:55 Killshot - Tinte sigure
(sua, 2007, actiune) (15)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
08:00 In pantec
Animale de exceptie (f. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Costa Rica
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Boeing 767
12:00 Megauzine
(s. doc.) - Harley-Davidson
13:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Machu Picchu
14:00 Fauna dupa razboi
(f. doc.)
15:00 Ultima leoaica
(f. doc.)
16:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
17:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Mormantul lui Iisus
18:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
19:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Chinurile de pe urma
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
21:00 Supernava lui Hitler
(f. doc.)
22:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
23:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
00:00 Bastinasii
(s. doc.) - Cowboy
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
02:00 Granita
(s. doc.) - Antitrafic
03:00 Supernava lui Hitler
(f. doc.)
04:15 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
05:00 Bastinasii
(s. doc.) - Cowboy

ProCinema

06:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 15)
07:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
08:15 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 3)
08:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 3)
09:15 Descopera Romania
09:45 Drumul spre Bali
(sua, 1952, com.)
11:45 Entertainment News
(episodul 25)
12:45 Superman 2
(engl.-sua, 1980, s. avent. fant.)
15:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 16)
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 11)
17:00 Trei intr-un show
(sua, 1955, muz.)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 19)
20:00 Contract cu moartea
(sua, 2007, thrill.)
22:00 Emisiune:
CineTePrinde (prezentata d...
00:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 12)
01:00 Emisiune:
CineTePrinde (prezentata d...
03:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)