Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Ndihme!

 1. #1
  Banned Kujdes99's Avatar
  Join Date
  06-04-2009
  Location
  Anonimati eshte i rendesishem:P
  Posts
  220
  Uploads
  4

  Ndihme!

  Kam nje aparat Golden Interstar GI-S770 dhe pyetja ime eshte kjo mund te hap paketen BulSat ne HellasSat?

 2. #2
  Banned
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Vlore
  Posts
  661
  Uploads
  0

  Re: Ndihme!

  Quote Originally Posted by karikatori View Post
  Kam nje aparat Golden Interstar GI-S770 dhe pyetja ime eshte kjo mund te hap paketen BulSat ne HellasSat?
  Nuk i hap,I hapin vetem aparatet me Chip Ali

 3. #3

  Re: Ndihme!

  Quote Originally Posted by karikatori View Post
  Kam nje aparat Golden Interstar GI-S770 dhe pyetja ime eshte kjo mund te hap paketen BulSat ne HellasSat?
  ekziston nje Firmware me Ird*to
  mundesh te besh Edit tek aparati GI 770,
  une nuk kam mundesi pasi nuk e dispunoj Aparatin
  kush te mundet mundet ta provoje

 4. #4
  Banned Kujdes99's Avatar
  Join Date
  06-04-2009
  Location
  Anonimati eshte i rendesishem:P
  Posts
  220
  Uploads
  4

  Re: Ndihme!

  e provova un po nuk hapen....

 5. #5

  Re: Ndihme!

  Quote Originally Posted by karikatori View Post
  e provova un po nuk hapen....
  po,pa cfare ke provuar
  duhet te besh Editimin mire

 6. #6
  Banned Kujdes99's Avatar
  Join Date
  06-04-2009
  Location
  Anonimati eshte i rendesishem:P
  Posts
  220
  Uploads
  4

  Re: Ndihme!

  po me thuaj ti si ta bej mire se me ate timen un e bona......

 7. #7
  Banned Kujdes99's Avatar
  Join Date
  06-04-2009
  Location
  Anonimati eshte i rendesishem:P
  Posts
  220
  Uploads
  4

  Re: Ndihme!

  ate provajderin e ka 06 04 00 apo jo futa dhe kodet ......se un smar vesh shume jo po kaq dita te bej

 8. #8

  Re: Ndihme!

  Quote Originally Posted by karikatori View Post
  ate provajderin e ka 06 04 00 apo jo futa dhe kodet ......se un smar vesh shume jo po kaq dita te bej
  (Provider)0622-84
  do e shoh edhe nje here kur te kthehem ne SHTepi.pasi jame ne pune ne keto momente

 9. #9
  Banned Kujdes99's Avatar
  Join Date
  06-04-2009
  Location
  Anonimati eshte i rendesishem:P
  Posts
  220
  Uploads
  4

  Re: Ndihme!

  ok shife dhe me shkruaj

 10. #10

  Re: Ndihme!

  Quote Originally Posted by karikatori View Post
  ok shife dhe me shkruaj
  [0622]
  04: 89 1D 47 E9 D3 24 AC 9A
  04: FE 70 8E 69 62 6E 99 55

  ose
  04: 89 1D 47 E9 D3 24 AC 9A
  14: FE 70 8E 69 62 6E 99 55

  ne ndryshim me aparatet ALI CHIP GI 770 Celsin e ndane ne dy shkalle
  kjo eshte per ta provuar,pasi nuk eshte e sigurte qe punon(Thjsht TEST)

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. Ndihme
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 13-01-2010, 23:54:41
 3. Question Ndihme
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 13-08-2009, 17:27:20
 4. Question Ndihme
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 01-11-2008, 19:32:48
 5. ndihme
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 01-11-2008, 18:58:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •