Digi TV Film: Program TV: 25-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:01 The last house on the left
10:01 The soloist
12:01 Inglorius basterds
14:30 All night long
16:00 Fighting
18:00 Tea with Mussolini
20:01 Funny people
22:31 Public enemies
01:00 The last house on the left
03:00 The soloist
05:00 The Flintstones

Digi Film 2

06:30 Sophies choice
09:01 Fighting
11:00 Funny people
13:31 Public enemies
16:01 The last house on the left
18:01 The Flintstones
20:00 The soloist
22:00 Inglorius basterds
00:30 All night long
02:01 Funny people
04:31 Public enemies

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 8)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 11)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 9)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 1)
13:00
13:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 24) (12)
14:00
14:10 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 28) (AP)
15:00
15:10 Eli Stone
(sua, 2008, s, episodul 5) (AP)
16:00
16:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 1) (AP)
17:00
17:10 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 10)
18:00
18:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 9) (AP)
19:00
19:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 10) (AP)
20:00
20:10 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 3)
21:00
21:10 Omul - paianjen 2
(sua, 2004, avent.) (12)
22:00
23:00
23:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 5)
00:40 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 4) (AP)
01:40 Omul - paianjen 2
(sua, 2004, avent.) (12)
04:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, ep5)Sezonul VI
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.) (15)
08:35 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
10:10 Elvis Mitchell:
Interviuri - John Leguizamo (12)
10:40 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
12:25 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
14:10 Cei mai buni regizori
(sua, 2009, s) (12)
14:35 Dragoste interzisa
(dan., 2007, dr. romantic.) (12)
16:20 Rocky
(sua, 1976, drama) (12)
18:15 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.) (15)
19:45 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
21:00 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama) (12)
23:00 Paradis in Vest
(fra.-gre.-it., 2009, drama) (12)
00:45 Gladiatorul
(sua-engl., 2000, f. ist. avent.) (12)
03:15 Ciclul
(can., 2008, horror) (18)
04:40 Mirageman
(chil.-sua, 2007, actiune) (15)

HBO

06:00 In rand cu lumea
(fra., 2008, com.) (12)
07:30 La capatul lumii
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
09:00 O duminica de pomina
(sua, 2008, polit.) (12)
10:35 Nou-venita oras
(sua, 2009, com. rom.) (12)
12:10 Cele sase sotii ale lui Henry Lefay
(sua, 2009, com.) (12)
13:45 Scooby Doo - Misterul incepe
(sua-can., 2009, com.)
15:05 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.) (12)
16:50 Jumper
(sua, 2008, S.F.) (12)
18:20 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
20:00 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
21:45 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 6) (15)
22:35 Miami Vice
(sua, 2006, acţiune) (15)
00:45 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.)
01:40 Pineapple Express
(sua, 2008, com.) (12)
03:30 Pariu riscant
(sua, 2001, com.) (15)
05:05 Bordelul: Music-hall
(sua, 2008, f. doc.) (18

National Geographic

06:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
07:00 Real?
(s. doc.) - Bigfoot
07:30 Real?
(s. doc.) - Nava-fantoma
08:00 Paradisul rechinilor
(f. doc.)
09:00 Oaza subacvatica
(f. doc.)
10:00 Paradisuri terestre
Anamalai - Muntele-Elefant
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Turbina eoliana
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
13:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
14:00 Monstrul din Congo
(f. doc.)
15:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
16:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Cazut din cer
17:00 In pantec
(f. doc.)
19:00 Incredibila masinarie umana
(sua, 2007, doc.)
20:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
21:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
22:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Marea Piramida
23:00 Planeta la control
Vezuviu - O bomba cu ceas
00:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
01:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Marea Piramida
02:00 Planeta la control
Vezuviu - O bomba cu ceas
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi

ProCinema

07:45 Entertainment News
(episodul 25) (reluare)
08:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 16)
09:15 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 8)
09:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:45 Pretul celebritatii
Episodul 17
11:15 Zoom in 10
(divertisment)
11:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 11)
12:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 19)
13:30 Trei intr-un show
(sua, 1955, muz.)
15:30 Lumea PRO CINEMA
16:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 12)
17:00 Aventurile lui Felicity
(sua, 2005, f. de fam.)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 20)
20:00 Miss Litoral
(rom., 1990)
22:15 Intoarcere din India
(sua-isr., 2002, f. rom.)
00:15 Blade
(sua, 2006, s, episodul 3)
01:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 12)
02:15 Paris je t aime
Orasul iubirii