Digi TV Film: Program TV: 26-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Inglorius basterds
09:31 Funny people
12:01 Public enemies
14:30 Fighting
16:32 Schindlers list
20:01 Inglorius basterds
22:30 The last house on the left

Digi Film 2

07:00 Fighting
09:02 Always
11:01 The last house on the left
13:01 Inglorius basterds
15:30 The soloist
17:30 The interpreter
20:00 Public enemies
22:31 Funny people

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, ep12)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 34) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 3) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 6) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 35) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:55 Zoom
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
22:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 15) (12)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep19)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 7) (15)
00:55
01:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
02:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 15) (12)
02:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep19) (15)
03:40 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 7) (15)
05:00 Promo

Cinemax

06:05 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 7)
07:00 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
08:45 Candidatul
(dan., 2008, thrill.) (15)
10:20 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
11:35 Rocky
(sua, 1976, drama)
13:30 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.)
15:20 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.)
15:40 Impromptu
(engl.-fra., 1991, com. rom.)
17:25 Un cantec celebru
(fra., 2008, com.)
19:00 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.)
21:00 Campul dragostei
22:55 Pink Floyd: The Wall
(engl., 1982, dr. muz.)
00:35 Orfanii
(sua, 1987, drama)
02:30 Plecat cu femeia
(nor., 2007, com.) (15)
04:05 Suflet negru
(can., 2007, drama) (15)
05:30 Ale si Maria
(it., 2008, f. de scurt m.) (12)
05:50 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 8) (15

HBO

06:00 Scooby Doo
Misterul incepe
07:25 Despartiti, dar impreuna
(sua, 2006, com. rom.) (12)
09:10 Jumper
(sua, 2008, S.F.)
10:40 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
12:20 Hancock
(sua, 2008, act. com.)
13:55 Numere fatale
( aus., 2009, actiune)
15:55 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.)
17:45 Ma dau in vant dupa
cumparaturi
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 7)
21:00 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.)
22:40 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 1)
23:15 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 1)
23:45 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 2)
00:20 Povesti de Halloween
(can.-sua, 2008, comedie-horror)
01:40 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 7)
02:30 Nonconformistii
(sua-engl., 2008, dr. romantic.)
04:25 Totul pentru ea
(fra., 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 In pantec
(f. doc.) Partea a doua
07:00 Tunel spre o lume pierduta
08:00 Invazia sobolanilor
(doc.)
09:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
10:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) (AP) - Marea Piramida
11:00 Puterea jocului
(doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
13:00 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Robin Hood
14:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Taj Mahal
15:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Marea Piramida
16:00 Cobra regala
(f. doc.)
17:00 Balena albastra
(f. doc.)
18:00 Sa nu-i spui mamei
Venezuela (doc.)
19:00 Culise
(s. doc.)Saptamana vitezei
20:00 Real?
(s. doc.) - Fantomele
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Regele Arthur
21:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Fremont
22:00 Legiunea Straina
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Fremont
01:00 Legiunea Straina
02:00 Real?
(s. doc.) - Fantomele
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Regele Arthur
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Fremont
04:00 Legiunea Straina
05:00 Culise
(s. doc.) - Saptamana vitezei

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 8) (reluare)
08:15 Aventurile lui Felicity
(sua, 2005, f. de fam.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 4)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 4)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:45 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 12) (AP)
15:15 Miss Litoral
(rom., 1990) (AP)
17:30 Spitalul de urgenTA
(sua, 1994, s, episodul 17/22) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 6) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 16) (AP)
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 5) (12)
21:00 Serii fara limite: Cei Noua
(sua, 1994, s. com., episodul 9) (AP)
21:30 Comedie in esenta tare:
Prietenii tai(sua, 1994, s. com., episodul 10)
22:00 Filmul de 10: Fair Play
(fra., 2006, thrill.) (15)
00:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 5) (12)
01:00 Fair Play
(fra., 2006, thrill.) (15) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:00 Apropo TV (divertisment)