Digi TV Film: Program TV: 27-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Public enemies
10:02 Inglorius basterds
12:30 Schindlers list
16:00 The last house on the left
18:00 The soloist
20:00 Funny people
22:31 Public enemies
01:01 The soloist
03:01 All night long
04:30 Inglorius basterds

Digi Film 2

07:31 All night long
09:01 The soloist
01:02 Fighting
13:01 Funny people
15:31 The Flintstones
17:30 Public enemies
20:00 Fighting
22:00 Inglorius basterds
00:31 The last house on the left
02:30 Funny people
05:01 Public enemies

AXN

07:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, ep13)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 35) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
( aus., 1998, s, episodul 35) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 3) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 7) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 36) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 Survivor - China
(sua, 2000, actiune-reality, ep13)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 4) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:55 Zoom
21:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 11) (AP)
22:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 12) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua, 2009, s, episodul 12) (AP)
00:00 Satisfactia
(sua, 2009, s, episodul 12) (AP)
00:55
01:00
01:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 11) (AP)
02:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 12) (AP)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep20)
03:00
03:30 Stargate SG-1
( aus., 2007, s, episodul 8) (15)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

07:00 Poveste de iarna
(fra., 1992, dr. romantic.) (12)
08:50 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.)
10:45 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
12:10 Casatorie dorita
(fra., 1982, com. rom.) (12)
13:50 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama)
15:25 Capitanul Abu Raed
(2007, drama) (12)
17:05 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama)
19:05 Joe si Max
(sua-ger., 2002, drama) (12)
21:00 Va declar sot si... sotie?
(sua, 2007, com.) (12)
22:55 Acasa
(elv.-fra.-belg., 2008, drama)
00:30 Miracolul
(engl.-irl., 1991, drama)
02:05 Stapanul iluziilor
(sua, 1995, horror) (15)
03:50 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
04:10 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)

HBO

06:00 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
07:30 Numere
( aus., 2009, actiune) (12)
09:30 Nunta lui Oli
(rom., 2009, f. de scurt m.) (AP)
09:55 Ma dau in vant dupa
cumparaturi
11:35 Singuri
(fra., 2008, com.)
13:10 Titanic
(sua, 1997, dr. romantic.) (12)
16:20 Mariaj de Vegas
(sua, 2008, com. rom.) (12)
18:00 Patru prietene si
inca o pereche de blugi
20:00 Curat si treaz
(sua, 1988, drama) (15)
23:30 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
01:15 Sweeney Todd
Barbierul diabolic din Fleet Street
03:10 Totul despre sex:
Filmul
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Fantomele
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Regele Arthur
07:00 Enigmele mortilor
(f. s. doc.) (12) - Leonardo
08:00 Cobra regala
(f. doc.)
09:00 De moarte buna
(f. s. doc.) - Deshidratarea
10:00 Cataclisme
(s. doc.) - Vulcani
11:00 Regina salbatica
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
13:00 Real?
(s. doc.) - Fantomele
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Regele Arthur
14:00 De moarte buna
(f. s. doc.) - Deshidratarea
15:00 Cataclisme
(s. doc.) - Vulcani
16:00 Canguri de soi rau
(doc.)
17:00 Monstrul din Congo
(f. doc.)
18:00 Sa nu-i spui mamei
Pakistam (f. doc.)
19:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion
20:00 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Romanovii
21:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
22:00 Mare, mai mare, maxim
Independence of the Seas
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Devotament suprem
00:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
01:00 Mare, mai mare, maxim
Independence of the Seas
02:00 Real?
(s. doc.) - Cercurile de pe campuri
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Romanovii
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
04:00 Mare, mai mare, maxim
Independence of the Seas
05:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion

ProCinema

08:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 4) (reluare)
08:30 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 4) (re)
09:00 Zoom in 10 (divertisment)
09:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 17/22) (AP) (re)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 5)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 5)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Descopera Romania (AP) (reluare)
15:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 16)
16:00 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 6) (AP)
16:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 9)
17:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 10) (AP) (re)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 18/22) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 7) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 17) (AP)
20:00 Academia de politie IV
(sua, 1987, com.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Reposedate
(sua, 1990, com.) (15)
00:00 Mireasa insangerata II
(can.-sua-it., 1993, drama) (15)
01:45 Reposedate
(sua, 1990, com.) (15) (reluare)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)