Results 1 to 2 of 2

Thread: Digi TV Film: Program TV: 28-04-10.

  1. #1
    Honor Administrator <<ELVIS>>'s Avatar
    Join Date
    08-12-2006
    Posts
    48,458
    Uploads
    10

    Arrow Digi TV Film: Program TV: 28-04-10.

    Digi TV Film: Program TV: 28-04-10.


    Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


    12608.00 H---27500 3/4


    ###########################


    Digi Film 1

    07:01 Schindlers list
    10:30 The last house on the left
    12:30 Public enemies
    15:01 Funny people
    17:31 Inglorius basterds
    20:00 The soloist
    22:00 Fighting
    00:02 The Flintstones
    02:00 The last house on the left
    04:00 Funny people

    Digi Film 2

    07:30 The interpreter
    10:00 Fighting
    12:00 Inglorius basterds
    14:31 The soloist
    16:32 All night long
    18:00 Always
    20:01 The last house on the left
    22:01 Funny people
    00:30 Inglorius basterds
    03:00 Public enemies
    05:31 Sophies choice

    AXN

    07:00
    07:05 Survivor - China
    (sua, 2000, acţiune-reality, ep14)
    08:00
    08:55 Zoom
    09:00 Spitalul All Saints
    ( aus., 1998, s, episodul 36) (AP)
    10:00 Doctori in Los Angeles
    (sua, 1998, s, episodul 5) (AP)
    10:55 Zoom
    11:00 Cabinet de avocatura
    (sua, 1997, s, episodul 4) (AP
    11:55
    12:00 Schimbul trei
    (sua, 1997, s, episodul 4) (AP
    13:00 Spitalul All Saints
    ( aus., 1998, s, episodul 37) (AP)
    14:00 Stargate SG-1
    ( aus., 1998, s, episodul 37) (AP)
    15:00 Stargate SG-1
    (sua, 1997, s, episodul 11) (12)
    16:00 Survivor - China
    (sua, 2000, acţiune-reality, epl 14)
    17:00
    17:55 Zoom
    18:00 Cabinet de avocatura
    (sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
    18:55
    19:00 Stargate SG-1
    (sua, 1997, s, episodul 12) (12)
    20:00 Stargate SG-1
    (sua, 1997, s, episodul 12) (12)
    20:55 Zoom
    21:00 Lost - Naufragiatii
    (sua, 2004, f. s. avent., ep 4) (AP)
    22:00 Mesaje de dincolo
    (sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
    23:00 Minti criminale
    (sua, 2005, s, episodul 2) (AP)
    00:00 Satisfactia
    ( aus., 2007, s, episodul 9) (15)
    00:55
    01:00
    01:05 Lost - Naufragiatii
    (sua, 2004, f. s. avent., episodul 4) (AP)
    02:00
    02:05 Mesaje de dincolo
    (sua, 2004, f. s. avent., episodul 4) (AP)
    02:55 Minti criminale
    (sua-can., 2005, s. politist, episodul 21)
    03:00
    03:40 Satisfactia
    ( aus., 2007, s, episodul 9) (15)
    03:50
    04:40
    05:00 Promo
    05:25

    Cinemax

    06:05 Epitafuri
    (arg., 2004, s. thrill., episodul 9)
    07:00 Sa pleci din Barstow
    (sua, 2008, drama) (12)
    08:25 Momente vesnice
    (dan.-fin.-nor., 2008, drama)
    10:35 Lanterna verde
    (sua, 2009, f. doc.)
    11:50 Joe si Max
    (sua-ger., 2002, drama) (12)
    13:40 Noaptea alba a nuntii
    (isl., 2008, drama) (12)
    15:15 Playlist pentru Nick
    si Norah
    16:45 Lanterna verde:
    Inceputuri
    18:00 O poveste americana
    (sua, 2009, drama)
    19:30 Sa pleci din Barstow
    (sua, 2008, drama)
    21:00 In arsita noptii
    (sua, 1967, drama) (AP)
    22:50 Locul meu sub soare
    (fra., 2007, drama) (15)
    00:35 Termen-limita
    (sua, 2009, thrill.) (15)
    02:10 Patty Hearst
    (engl.-sua, 1988, f. biografic)
    03:55 Frati de sange
    (hol., 2008, thrill.) (15)
    05:35 Epitafuri
    (arg., 2004, s. thrill., episodul 10)

    HBO

    06:00 Titanic
    (sua, 1997, dr. romantic.)
    09:10 Mariaj de Vegas
    (sua, 2008, com. rom.)
    10:50 Patru prietene si
    Inca o pereche de blugi
    12:50 Agathe Clery
    (fra., 2008, com.)
    14:40 Indiana Jones si ultima cruciada
    (sua, 1989, avent.)
    16:45 Oraşul fantomelor
    (sua, 2008, com.) (15)
    18:25 Bolt
    (sua, 2008, f. doc.)
    20:00 Yes Man
    (sua, 2008, com.) (12)
    21:45 Pacific
    (sua, 2010, mini-s., episodul 7) (15)
    22:35 Pineapple Express
    (sua, 2008, com.) (12)
    00:25 Ioana D Arc
    (fra., 1999, dr. ist.) (15)
    03:00 Daca nu mi-ar pasa
    (sua, 2007, thrill.) (15)
    04:15 Yes Man
    (sua, 2008, com.) (12)

    National Geographic

    06:00 Real?
    (s. doc.) - Cercurile de pe campuri
    06:30 Enigme celebre
    (f. s. doc.) - Romanovii
    07:00 Lupta pentru teritoriu
    (doc.)
    08:00 Canguri de soi rau
    (doc.)
    09:00 Megauzine
    (s. doc.) - Metroul din New York
    10:00 Mare, mai mare, maxim
    Independence of the Seas
    11:00 Balena albastra
    (f. doc.)
    12:00 Jurnal de bord
    (f. s. doc.) - Concertul
    13:00 Real?
    (s. doc.) - Cercurile de pe campuri
    13:30 Enigme celebre
    (f. s. doc.) - Romanovii
    14:00 Megauzine
    (s. doc.) - Metroul din New York
    15:00 Mare, mai mare, maxim
    Independence of the Seas
    16:00 Pasind pe o gheata subtire
    (f. doc.)
    17:00 Vampirii adancurilor
    (doc.)
    18:00 Sa nu-i spui mamei
    Balcani (f. doc.)
    19:00 Enigmele mortilor
    (f. s. doc.) - Tovarasul nemuritor
    20:00 Real?
    (s. doc.) - Giulgiul din Torino
    20:30 Enigme celebre
    (f. s. doc.) - Rasputin
    21:00 Odiseea lui Nefertiti
    (doc.)
    22:00 Arme de razboi
    (s. doc.) - Tancul
    23:00 Tabu
    (f. s. doc.) - Copii extremi
    00:00 Odiseea lui Nefertiti
    (doc.)
    01:00 Arme de razboi
    (s. doc.) - Tancul
    02:00 Real?
    (s. doc.) - Giulgiul din Torino
    02:30 Enigme celebre
    (f. s. doc.) - Rasputin
    03:00 Odiseea lui Nefertiti
    (doc.)
    04:00 Arme de razboi
    (s. doc.) - Tancul
    05:00 Enigmele mortilor
    (f. s. doc.) - Tovarasul nemuritor

    ProCinema

    08:00 Class of 3000
    (sua, 2006, s. anim., episodul 5) (reluare)
    08:30 Hi Hi Puffy Amiyumi
    (sua, 2004, s. d. anim., episodul 5) (re)
    09:00 Zoom in 10 (divertisment)
    09:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
    (engl., 1994, s, episodul 114) Sezonul II
    10:15 Teleshopping (recl.)
    10:30 Class of 3000
    (sua, 2006, s. anim., episodul 6)
    11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
    (sua, 2004, s. d. anim., episodul 6)
    11:30 Happy Hour
    (2007, divertisment) (reluare)
    12:45 Teleshopping (recl.)
    13:00 Teo (reluare)
    14:15 Paza de coasta
    (it., 2005, s. politist, episodul 17)
    15:15 Spitalul de urgenta
    (sua, 1994, s, episodul 18/22) (AP)
    16:30 Academia de politie IV
    (sua, 1987, com.) (AP) (reluare)
    18:30 Adevarul gol-golut
    (engl., 1995, s. com., episodul 8) (AP)
    19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
    (it., 2005, s. politist, episodul 18) (AP)
    20:00 Serii fara limite: Dubla identitate
    (sua, 2006, s. politist, episodul 5) (12)
    21:00 Comedie in esenta tare:
    Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 125)
    21:30 Comedie in esenta tare:
    Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 126)
    22:00 Filmul de 10: Aventura in doi
    (sua, 1999, com.) (15)
    00:15 Dubla identitate
    (sua, 2006, s. politist, episodul 5)
    01:15 Aventura in doi
    (sua, 1999, com.) (15) (reluare)
    03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
    03:30 Apropo TV (divertisment)

  2. #2

Similar Threads

  1. New Digi TV Film: Program TV: 25-01-10.
    By <<ELVIS>> in forum Satellite TV Listings
    Replies: 0
    Last Post: 25-01-2010, 11:15:33
  2. Update Digi TV Film: Program TV: 20-01-10.
    By <<ELVIS>> in forum Satellite TV Listings
    Replies: 0
    Last Post: 20-01-2010, 10:53:19
  3. New Digi TV Film: Program TV: 14-04-09.
    By <<ELVIS>> in forum Satellite TV Listings
    Replies: 0
    Last Post: 14-04-2009, 09:29:08
  4. Digi TV Film: Program TV 22.09.08
    By <<ELVIS>> in forum Satellite TV Listings
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-2008, 10:15:58
  5. Digi TV Film: Program TV 21.09.08
    By <<ELVIS>> in forum Satellite TV Listings
    Replies: 0
    Last Post: 21-09-2008, 11:21:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •