Digi TV Film: Program TV: 29-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Tea with Mussolini
08:31 Inglorius basterds
11:00 Public enemies
13:31 Fighting
15:30 The soloist
17:30 Funny people
20:01 Inglorius basterds
22:31 Sophies choice

Digi Film 2

08:00 The soloist
10:00 Funny people
12:31 The interpreter
15:01 Inglorius basterds
17:32 Public enemies
20:00 Fighting
22:00 The last house on the left

AXN

07:00
07:10 Survivor - China
(sua, 2000, acţiune-reality, ep15)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 2000, acţiune-reality, ep15)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 37) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 6) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 5) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 38) (AP)
14:00
14:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
15:00
15:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
16:00
16:10 Survivor - China
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 15)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 9) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:55 Zoom
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 5)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 22)
00:00 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 10) (15)
00:55
01:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 6)
02:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 22)
02:50 Satisfactia
( aus., 2007, s, episodul 10)
05:00 Promo

Cinemax

06:25 Cafeneaua vedetelor
Pollack, Lesher, Inarritu, Breslin, Arndt
07:00 Noaptea alba a nuntii
(isl., 2008, drama)
08:35 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
10:25 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
11:45 Cei mai buni regizori de la
Hollywood - Adrian Lyne
12:10 Playlist pentru Nick
si Norah
13:40 Moartea printesei Diana
(sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
15:10 Calatorie in India
(engl., 1984, drama) (12)
17:50 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama)
19:40 Zion si fratele lui
(isr.-fra., 2009, drama) (15)
21:00 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
22:35 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. act.)
00:30 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama)
02:30 Povesti americane
(sua, 2006, drama) (15)
04:00 Trei neveste pentru un barbat
(sua, 1998, drama) (15

HBO

06:00 Indiana Jones si
ultima cruciada
08:05 Agathe Clery
(fra., 2008, com.) (AP)
09:55 Orasul fantomelor
(sua, 2008, com.) (15)
11:35 Bolt
(sua, 2008, f. doc.)
13:10 Pe platourile de filmare
13:40 Elizabeth
Epoca de Aur
15:35 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.)
17:40 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.)
18:35 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.)
20:00 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., episodul 2)
20:35 Foc incrucisat
(fra., 2008, thrill. act.)
22:10 Curierul 3
(fra., 2008, actiune)
23:55 Janosik
O poveste adevarata
02:15 Renovare
(ger.-rom., 2009, drama) (AP)
02:40 Regatul
(sua, 2007, drama) (15)
04:30 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Giulgiul din Torino
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Rasputin
07:00 Premiile Rolex
pentru initiative originale 2008 (doc.)
08:00 Pasind pe o gheata subtire
(f. doc.)
09:00 Odiseea lui Nefertiti
(doc.)
10:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Tancul
11:00 Monstrul din Congo
(f. doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Dirty Dancing
13:00 Real?
(s. doc.) - Giulgiul din Torino
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Rasputin
14:00 Odiseea lui Nefertiti
(doc.)
15:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Tancul
16:00 Animale cu tupeu
(doc. nat.)
17:00 Cesar si cainii
Reggie, Diva, Rocco, Vito si Mugsy
18:00 Cesar si cainii
Willie, Major, Nina si Zena
19:00 In pantec:Caini
(doc.)
20:00 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Ioana dArc
21:00 Africa:Paradisul pierdut
(f. doc.)
22:00 Broastele
Pe cale de disparitie? (doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Schimbare de sex
00:00 Africa:Paradisul pierdut
(f. doc.)
01:00 Broastele
Pe cale de disparitie? (doc.)
02:00 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Ioana dArc
03:00 Africa:Paradisul pierdut
(f. doc.)
04:00 Broastele
Pe cale de disparitie? (doc.)
05:00 In pantec:Caini
(doc.)

ProCinema

07:15 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 6) (re)
07:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 6) (re)
08:45 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s) (reluare)
09:45 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 8) (AP) (RE)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 7)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 7)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 18) (AP)
15:15 Zoom in 10 (divertisment)
(reluare)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 125) (AP)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 126) (AP)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 9) (AP)
17:00 Adevarul despre Bill Clinton
(sua, 2004, f. doc., col., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 19) (AP)
20:00 Serii fara limite: Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, episodul 6) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 127)
21:30 Comedie in esenta tare:
Seinfeld (sua, 1990, s. com., episodul 128)
22:00 Filmul de 10: Planeta terorii
(sua, 2007, horror) (15)
00:30 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, episodul 6) (12)
01:30 Planeta terorii
(sua, 2007, horror) (15) (reluare)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)