Digi TV Film: Program TV: 30-04-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Inglorius basterds
09:30 The Flintstones
11:30 The soloist
13:30 Funny people
16:00 The last house on the left
18:00 Always
20:00 Public enemies
22:31 Inglorius basterds
01:01 All night long
02:30 Land of the lost
04:30 The last house on the left

Digi Film 2

07:00 The last house on the left
09:00 All night long
10:30 Sophies choice
13:00 Public enemies
15:30 Inglorius basterds
18:01 Tea with Mussolini
20:00 The soloist
22:00 Funny people
00:31 Always
02:30 Public enemies
05:00 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 1)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 38) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 7) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 6) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 39) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 1)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 7) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 10) (12)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 5) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 23)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
00:55
01:00 Vieti curate
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 5) (AP)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 23)
03:00
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 1) (12)
03:50
04:40
05:25

Cinemax

06:00 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 11)
07:00 Calatorie in India
(engl., 1984, drama)
09:40 Adulti
(fra.-sue., 2008, com.) (12)
11:05 Moartea printesei Diana
sua-lux.-engl., 2007, dram. Bio.)
12:35 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (15)
14:15 Evan Atotputernicul
(sua, 2007, com.) (12)
15:50 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
17:05 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
19:05 Tobosarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama)
21:00 Sambata noaptea,
duminică dimineata
22:30 Un pic insarcinata
(sua, 2006, com. rom.)
00:40 Mama si tata
(engl., 2008, horror) (15)
02:15 Ultima ispita a lui Iisus
04:55 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 12)
05:50 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 13)

HBO

06:00 Elizabeth
Epoca de Aur
07:50 Notting Hill
(engl.-sua, 1999, com. rom.)
09:50 Circul vesel
(rom., 2009, f. doc.)
10:45 Intalnire cu spartanii
(sua, 2008, com.) (12)
12:10 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.)
13:40 Bruce si Lloyd
(sua, 2008, act. com.) (12)
14:50 Mai furios, mai iute
(sua-ger., 2003, thrill. act.)
16:35 Omul de serviciu
(sua, 2008, com.) (12)
18:00 Pantera Roz 2
(sua, 2009, com.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 7)
20:55 Citeste si arde
(sua, 2008, polit.)
22:30 Lumea de dincolo
Revolta Lycanilor
00:00 Zborul 93
(engl.-sua, 2006, drama)
01:50 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.)
03:30 Alb orbitor
(can.-braz.-jap., 2008, drama)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Ioana dArc
07:00 Culise
(s. doc.) - Saptamana vitezei
08:00 Animale cu tupeu
(doc. nat.)
09:00 Africa:Paradisul pierdut
(f. doc.)
10:00 Broastele
Pe cale de disparitie? (doc.)
11:00 Vampirii adancurilor
(doc.)
12:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
13:00 Real?
(s. doc.) - OZN-urile
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Ioana dArc
14:00 Africa:Paradisul pierdut
(f. doc.)
15:00 Broastele
Pe cale de disparitie? (doc.)
16:00 Cand delfinii plang
(doc.)
17:00 Omul-lup
(f. doc.)
18:00 Sa nu-i spui mamei
Irak (f. doc.)
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)Formarea Pamantului
20:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
20:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gus, Abbey si Vinnie
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Pedepse extreme
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gus, Abbey si Vinnie
02:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
02:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gus, Abbey si Vinnie
05:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Forma

ProCinema

07:15 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 7) (re)
08:15 Adevarul despre Bill Clinton
(sua, 2004, f. doc., col., a-n) (AP)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 8)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 8)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 19) (AP)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 127) (AP)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 128) (AP)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 10) (AP)
17:00 Elvira si sotia contelui
(sua, 2001, comedie-horror) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 20) (AP)
20:00 Paianjenii ghetii
(sua, 2007, horror) (AP)
22:00 Filmul de 10: Baietii buni
(sua, 1990, f. gang.) (15)
00:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 13) (15)
01:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 21) (12)
02:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 22) (12)
03:00 Baietii buni
(sua, 1990, f. gang.) (15) (reluare)
05:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)