Results 1 to 2 of 2

Thread: Gama card

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  11-04-2010
  Posts
  158
  Uploads
  0

  Gama card

  Se pari nje pershendetje shume te sinqerte per te gjithe ju qe e keni bere kete forum me te lexueshmin dhe me te saktin.
  Po behet me se nje muaj qe novat greke nuk po shikohen me e dicka me pak ato qipriote.
  Meqenese kam nje nova card me te cilen i kam shikuar po te kete mundesi me postoni nje file per to.
  Faleminderit shume!

 2. #2
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: Gama card

  meqenese je duke pritur nje pergjigje , kalo edhe nga tema e prezantimeve edhe prezantohu , do kesh me shume pergjigje .

Similar Threads

 1. gama cards
  By micky100 in forum Gamma Card
  Replies: 0
  Last Post: 15-02-2010, 17:11:56
 2. Gama card
  By dano1 in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 9
  Last Post: 07-03-2009, 23:36:32
 3. dreambox 8000 + gama card
  By faskanouri in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 5
  Last Post: 12-02-2009, 20:51:07
 4. Question How gama card work
  By asim.23 in forum English (UK)
  Replies: 0
  Last Post: 03-11-2008, 13:46:21
 5. problem gama card with satankey
  By cookmangr in forum Gamma Card
  Replies: 0
  Last Post: 22-04-2008, 17:00:28

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •