Digi TV Film: Program TV: 01-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Funny people
09:00 Tea with Mussolini
11:00 Inglorius basterds
13:31 Land of the lost
15:32 Public enemies
18:00 The soloist
20:00 The last house on the left
22:01 The interpreter
00:30 Sophies choice
03:02 Inglorius basterds
05:31 Schindlers list

Digi Film 2

07:31 The soloist
09:30 Schindlers list
13:00 The last house on the left
15:00 Funny people
17:30 Inglorius basterds
20:01 Land of the lost
22:01 The Flintstones
00:01 Funny people
02:30 The soloist
04:31 Land of the lost

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 9)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 12)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 4) (12)
10:05
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de acţ., ep 10)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 2)
13:00
13:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
14:05
14:10 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 29) (AP)
15:00
15:10 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 5) (AP)
16:00
16:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
17:00
17:25 Godzilla
(sua, 1998, f. fantas.act.) (AP)
18:00
19:05
20:00
20:10 Viataneasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 2) (AP)
21:00
21:10 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 15) (12)
22:00
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2009, s, episodul 15) (12)
23:00
23:10 Minti criminale
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
00:00
00:10 Crime pe Insula Harper
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
01:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 12) (AP)
01:10
02:00 Godzilla
(sua, 1998, f. fantas.act.) (AP)
02:10
03:00
03:50
04:35
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
08:55 Scripcarul pe acoperis
sua, 1971, f. muz.) (12)
11:50 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
13:20 Fratii
(spa., 2008, com. rom.)
14:50 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
17:05 Walter si Frank
(sua, 1993, com.) (12)
19:05 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
21:00 Appaloosa
(sua, 2008, drama) (15)
23:00 Protestul
(sua, 1970, dr. romantic.) (15
00:40 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (15)
02:30 Culoarul mortii
(sua, 1999, thrill. SF) (15)
05:30 Mlastina
(sua, 2007, thrill.)

HBO

06:00 Batman:
Cavalerul din Gotham
07:15 Suflete pereche
(ind., 2007, drama) (12)
09:30 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama)
11:25 Ember
Oraşul din adancuri
13:00 Fata galbena care rade
(sua, 2008, avent.)
13:15 Tutela
(sua, 2007, drama)
14:45 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.)
16:10 Vicky Cristina
Barcelona
17:45 Speed Racer
(sua, 2008, actiune)
20:00 Cum sa reusestii on America
(sua, 2010, s, episodul 3)
20:30 Cum sa reusesti ?America
(sua, 2010, s, episodul 4)
21:00 Hancock
(sua, 2008, act. com.) (12)
22:35 Sapte suflete
(sua, 2008, drama)
00:35 Legenda vie
(sua, 2007, actiune) (15)
02:15 Experiment diabolic
(sua, 2009, drama) (15)
03:45 Dorothy Mills
(irl.-fra., 2008, thrill.) (15)
05:25 Katie Morgan: Porno 101
(sua, 2007, f. doc.) (18)

National Geographic

06:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
06:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Metroul din New York
08:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Marele rechin alb
09:00 Planeta carnivorelor
(s. doc.) - Leul
10:00 Paradisuri terestre
Bhutan - Ultimul Shangri-La
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Centrale nucleare
12:00 Megauzine
(s. doc.) - BMW
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Formarea Pamantului
14:00 Africa:Paradisul pierdut
(f. doc.)
15:00 Broastele
Pe cale de disparitie? (doc.)
16:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Dinka
17:00 Insula Pastelui
(doc.)
18:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Dirty Dancing
19:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Luna de miere
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
21:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
22:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
23:00 Interpol
(s. doc.) - Sarpele
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
02:00 Granita
(s. doc.) - Sub asalt
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
04:00 Interpol
(s. doc.) - Sarpele
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex

ProCinema

07:15 Teo (reluare)
08:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 8) (reluare)
09:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 8) (re)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Descopera Romania
11:00 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 20) (AP)
12:00 Entertainment News
(episodul 26) (AP)
13:00 Elvira si sotia contelui
(sua, 2001, comedie-horror) (AP)
15:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 17)
15:30 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 13) (AP)
16:30 Ingerul de plata
(can.-engl., 2007, drama) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, episodul 21) (AP) Ult. Ep.
20:00 Solaris
(sua, 2002, S.F.) (12)
22:00 Emisiune
CineTePrinde (prezentata de Cristian T.)
00:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 13) (15)
01:45 Emisiune
CineTePrinde (prezentată de Cristian T.)
04:00 Lumea PRO CINEMA