Digi TV Film: Program TV: 03-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 Land of the lost
09:30 The soloist
11:30 Inglorius basterds
14:01 Always
16:01 Funny people
18:31 All night long
20:01 Public enemies
22:30 The soloist

Digi Film 2

07:01 Sophies choice
09:30 The last house on the left
11:30 Public enemies
14:00 Schindlers list
17:30 Inglorius basterds
20:01 The last house on the left
22:01 Land of the lost

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 10) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 39) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 8) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 7) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1997, s, episodul 7) (AP
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 40) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
22:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, ep24) (15)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
00:55
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
02:00 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 16) (12)
02:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 24)
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Afacerea Thomas Crown
(sua, 1968, polit.) (12)
08:45 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
10:00 Promontoriul groazei
(sua, 1962, thrill., a-n) (15)
11:45 Bine ati venit!
(fra., 2009, drama) (12)
13:30 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
13:50 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
15:40 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
17:30 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
19:25 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
21:00 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
22:30 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
00:30 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
02:15 Inotand spre Cambodgia
(sua, 1987, drama) (15)
03:40 Fata de luni
(sua, 2005, S.F.) (12)
05:05 Marele Lebowski
(sua-engl., 1998, com.) (15)

National Geographic

06:00 Plagile Egiptului
(s. doc.) - Primele blesteme
07:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion
08:00 Cand delfinii plang
(doc.)
09:00 O alta Atlantida
11:00 Pe urmele rechinilor
(f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Portavion
13:00 Real?
(s. doc.) - Exorcism
13:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Nostradamus
14:00 O alta Atlantida
16:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
17:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - Contact!
19:00 Crash Science
(f. s. doc.) - Automobile
20:00 Santier:Cel mai lung pod
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
21:00 Penitenciar USA
(s. doc.)
22:00 Penitenciar Australia
(f. doc.)
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Vindecari miraculoase
00:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Femei rele
01:00 Penitenciar Australia
(f. doc.)
02:00 Santier:Cel mai lung pod
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.)
03:00 Penitenciar USA
(s. doc.)
04:00 Penitenciar Australia
(f. doc.)
05:00 Crash Science
(f. s. doc.) -Automobile

ProCinema

07:45 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9) (reluare)
08:15 Dragoste la New York
(sua, 1998, com. rom.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 9)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
14:45 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 14) (AP)
15:45 Noi, cei din linia intai
(rom., 1985, dr. razb.) (AP) (reluare)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 19/22) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 11) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 21) (AP)
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 6) (12)
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10: Comoara lui Da Vinci
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 5) (12)
01:00 Comoara lui Da Vinci
(sua, 2006, thrill. act.) (15) (reluare)
02:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 6) (12)
02:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 5) (12)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV
(divertisment)