Digi TV Film: Program TV: 04-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:01 Inglorius basterds
09:30 The interpreter
12:00 The soloist
14:00 The Flintstones
16:00 Land of the lost
18:01 The last house on the left
20:00 Inglorius basterds
22:31 Public enemies
01:00 Always
03:02 Inglorius basterds
05:30 Funny people

Digi Film 2

06:31 Land of the lost
08:30 Funny people
11:00 The last house on the left
13:00 Always
15:01 Public enemies
17:30 Sophies choice
20:00 The soloist
22:01 Funny people
00:30 Land of the lost
02:30 The soloist
04:30 Tea with Mussolini

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 40) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 9) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 8) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 41) (AP)
14:00 Stargate SG-1
( aus., 1998, s, episodul 41) (AP)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 19) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 3)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 9) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 20) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 1) (12)
20:55 Zoom
21:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 13) (AP)
22:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 6)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 25)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
00:55
01:00 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 13) (AP)
02:00 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 6)
02:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 25)
03:00
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 3) (12)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

07:00 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
08:50 Fata de langa lac
(it., 2007, thrill.) (12)
10:25 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
12:15 Urasc filmele muzicale
(sua, 2007, f. de scurt m.) (12)
12:35 Majoretele: Totul pentru victorie!
(sua, 2007, com.) (12)
14:05 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama) (12)
15:35 Evadatii
(sua, 1974, polit.) (12)
17:35 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
19:10 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
21:00 The International: Puterea banului
(sua-ger., 2008, drama) (15)
22:55 10
(sua, 1979, com.) (15)
00:55 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)
02:40 Timp real
(can., 2008, com.) (15)
03:55 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 1) (18)
04:45 Platoul mortii
(engl., 2008, s. horror, episodul 2) (18)
05:10 O fata ca mine
(sua, 2006, drama) (15)

HBO

06:00 Reteta dragostei
(sua, 2007, com. rom.) (12)
07:45 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
09:35 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
11:30 Epoca de gheata
(sua, 2002, f. doc.)
12:50 Duffy in concert
13:50 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
15:25 Toti prietenii mei
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
16:45 Revolutia doamnei Ratcliffe
(ung.-engl., 2007, com.) (12)
18:25 Cele sase sotii ale lui Henry Lefay
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Veronika se hotaraste sa moara
(sua, 2009, drama) (15)
21:35 Omul din interior
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
23:40 Apel nepreluat
(jap.-sua-ger., 2008, horror) (15)
01:05 Calca apasat: Povestea lui Dewey Cox
(sua, 2007, com.) (15)
02:40 Obsesia
(sua, 2009, thrill.) (15)
04:25 Asta e
(rom., 2001, f. doc.) (12)
05:00 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12

National Geographic

06:00 Santier:Cel mai lung pod
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Infernul din tunel
07:00 Enigmele mortilor
(f. s. doc.) (12) - Tovarasul nemuritor
08:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
09:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Femei rele
10:00 Curaj
(s. doc.) - Red Arrows
11:00 Omul-lup
(f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Aeroport
13:00 Santier:Cel mai lung pod
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Infernul din tunel
14:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Femei rele
15:00 Curaj
(s. doc.) - Red Arrows
16:00 Ucigasii de serpi:
Bursucii din Kalahari (doc.)
17:00 Lupta pentru teritoriu
(doc.)
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)
19:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
20:00 Santier: Autobahn
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Oklahoma City
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mancatorul de masini
22:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Droguri
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mancatorul de masini
01:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
02:00 Santier: Autobahn
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Oklahoma City
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mancatorul de masini
04:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
05:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA

ProCinema

07:15 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 9)
07:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 9)
08:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 19/22) (AP)
09:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 115)
10:15 Teleshopping
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 10)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 10)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Zoom In 10
(divertisment) (AP)
14:30 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 11)
15:00 Prietenii tai
(sua, 1994, s. com., episodul 12)
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 20/22) (AP)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 12)
17:00 Prietenie sfanta
(it., 2007, f. biografic) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 22) (AP)
20:00 Academia de politie 5
(sua, 1988, com.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Hotel particular
(sua, 1985, com.) (15)
23:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 6) (15)
00:45 Iubire in trei
(engl., 2007, s) (12)
02:15 Hotel particular
(sua, 1985, com.) (15) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV
(divertisment)