Digi TV Film: Program TV: 05-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

08:00 Public enemies
10:31 The soloist
12:32 Sophies choice
15:01 Inglorius basterds
17:32 Funny people
20:02 Land of the lost
22:00 The last house on the left
00:00 The interpreter
02:30 Public enemies
05:01 Land of the lost

Digi Film 2

06:30 The last house on the left
08:31 Inglorius basterds
11:01 Funny people
13:30 Public enemies
16:01 The soloist
18:01 The Flintstones
20:00 Schindlers list
23:30 Inglorius basterds
02:00 Funny people
04:30 The last house on the left

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 41) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 10) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 9) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 42) (AP)
14:00 Stargate SG-1
( aus., 1998, s, episodul 42) (AP)
15:00 Stargate SG-1
( aus., 1998, s, episodul 42) (AP)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 4)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 10) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 3) (12)
20:55 Zoom
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 5)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 26)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
00:55
01:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 5)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
02:45 Minti criminale
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
03:00
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 4) (12)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

07:00 Anul lupului
(fin., 2007, dr. romantic.) (12)
08:40 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
10:10 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama) (12)
11:40 Moscova, Belgia
(belg., 2008, com. rom.) (12)
13:25 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
15:30 Elvis Mitchell
Interviuri - Edward Norton (12)
16:00 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
17:35 Danseaza cu el!
(fra., 2007, drama) (12)
19:30 Mr. Bean in vacanta
(engl., 2007, com.) (12)
21:00 Amarcord
(it.-fra., 1973, com.) (15)
23:00 Interviu
(sua, 2007, drama) (15)
00:25 Creatura
(sua, 1982, avent. SF) (18)
02:10 Patrik
(sue., 2008, com.) (15)
03:50 Pacatele tineretii
(sua, 1996, drama) (18)

HBO

07:35 Duffy in concert
08:30 Toti prietenii mei
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
09:50 Revolutia doamnei Ratcliffe
(ung.-engl., 2007, com.) (12)
11:30 Cele sase sotii ale lui Henry Lefay
(sua, 2009, com.) (12)
13:05 Ember - Orasul din adancuri
(sua, 2008, avent.)
14:40 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
16:10 Ziua Independentei
(sua, 1996, actiune) (12)
18:30 Chrissa nu se da batuta
(sua, 2009, f. de fam.) (12)
20:00 Razboiul lui Charlie Wilson
(sua, 2007, com.)
21:40 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 8) (15)
22:40 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
00:35 Pariu riscant
(sua, 2001, com.) (15)
02:05 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.) (15)
03:50 Razboiul lui Charlie Wilson
(sua, 2007, com.)
05:30 Pe platourile de filmare

National Geographic

06:00 Santier: Autobahn
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Oklahoma City
07:00 In pantec: Caini
(doc.)
08:00 Ucigasii de serpi:
Bursucii din Kalahari(doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mancatorul de masini
10:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
11:00 Cimpanzei ca noi
(f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - USS Pennsylvania
13:00 Santier: Autobahn
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Bomba din Oklahoma City
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mancatorul de masini
15:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Tunelul Gotthard Base
16:00 Rechini de Alaska
17:00 Paradisul rechinilor
(f. doc.)
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) -De la Roma la Tobruk
19:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
20:00 Santier: Eurotunel
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe Star
21:00 Blestemul lui Tutankhamon
(f. doc.)
22:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Mitraliera
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Testul focului
00:00 Blestemul lui Tutankhamon
(f. doc.)
01:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Mitraliera
02:00 Santier: Eurotunel
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe Star
03:00 Blestemul lui Tutankhamon
(f. doc.)
04:00 Arme de razboi
(s. doc.) - Mitraliera
05:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont

ProCinema

07:15 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 10)
07:45 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 10)
08:15 Academia de politie 5
(sua, 1988, com.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 11)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 11)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 116)
15:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 21/22) (AP)
16:15 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 13)
16:45 Aurora boreala
(sua-can., 2005, dr. romantic.) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 23) (AP)
20:00 Serii fara limite: Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, episodul 7) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 129) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 130) (AP)
22:00 Filmul de 10: Razbunarea
(sua, 1990, polit.) (15)
01:30 Vacanta placuta
(engl.-can., 2006, s. thrill.) (15)
02:45 Razbunarea
(sua, 1990, polit.) (15) (reluare)
04:45 Dubla identitate
(sua, 2006, s. politist, episodul 7) (12)
05:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)