Results 1 to 5 of 5

Thread: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΤΙΤΑΝ !

Exclamation ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΤΙΤΑΝ !

θα σου απαντησω εγω φιλε μου και ισως σε καλυψω. οπως ελπιζω να προφυλαξω καποια παιδεια απο την κινηση της αγορας τιτας.
    κατ αρχας θα ηθελα να ευχαρηστησω και εγω τα παιδεια που βοηθησαν ανεβαζοντας τα δυο αρχεια αυτα, να δωσουν φως στους υπολοιπους. αλλα υπαρχη και κατι που ισως δεν το ξερετε,
    τα αρχεια αυτα εχουν διαρκεια ζωης για δυο μερες το πολυ. αν κανεις κατεβασε λογκ σημερα, θα ειδε οτι και τα c3 αλλα και τα cb απο σημερα ολες οι γραμες τους ειναι με 1030. αυτο δυστυχως σημαινει οτι αρχεια ΤΕΛΟΣ. ηταν τα δυο τελευταια που βγηκαν χθες και προχθες και τα δυο με καρφοτο προβαιντερ. η ομαδα που φτιαχνει τα αρχεια σηκωσε τα χερια ψηλα και δεν μπορει να βγαλει αλλα.
    Τωρα γιατι εδωσαν αυτα τα δυο στο ΝΕΤ;;;;; ο λογος ειναι πολυ απλος φιλοι μου. ολοι αυτοι οι μεγαλοεμποροι και απο εδω ελλαδα αλλα και απο γερμανια μερια (και ιδιος κατι μaμouvια) εχουν πολυ πραμα απουλητο, και για αυτο τον λογο τα ανεβασαν για να δειξουν οτι υπαρχη ταχα υποστηρηξει και να πουλησουν οσες καρτες προλαβουν ακομα.
    Για αυτο λοιπον παλικαρια μην κανετε καμια κινηση και αγορασετε την τιτα. δεν εχει ζωη η καρτουλα ουτε για βδομαδα, εκτος λεω εκτος και αν γινει το θαυμα και βγαλουν αρχεια απο 1030 αλλα αυτοι οι ιδιοι ειπαν οτι δεν μπορουν να το καταφερουν. γνωρηζω πολυ καλα οτι θα βγουν καποιοι εμποροι η καποιοι βαλτοι απο εμπορους και θα μου τα χωσουν με τον εναν η τον αλλον τροπο. εγω ομως θεωρησα σωστο να ενημερωσω ολους εσας για το ποια ειναι η αληθεια με την τιτα και για ποιον λογο βγηκαν αυτα τα δυο τελευταια αρχεια στο ΝΕΤ.
    θα το ηθελα πολυ να βγω ψευτης και να μου πειτε τι μαμακιες ειναι αυτες που λες ρε Fhillip αλλα δυστυχως αυτη ειναι η αληθεια

ΤΙΤΑ ΤΕΛΟΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.
    ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ

>> ta posts auta antigraftikan edo (yparhoun kai sto thema Titan 3A)
    >> gia na diavastoun kai na prostatepsoun apo tyhon lanthasmenes agores

Senior Member moredread's Avatar
    Uploads
    0

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΤΙΤΑΝ !

na'sai kala re boy...k skeftomoun aurio na paw na parw TITA

100eura ta glitwsa gia xarh sou!!!!

cheers

Senior Member
    Uploads
    0

Κι εγω δεν ξερω τιποτα απλα ετσι το βλεπω!!!
    Τωρα ειδικοτερα (αποψη-οχι γνωση ή ακουσα κατι), η τιτα ηταν για αυτους που ειχαν βαρεθει να πληρωνουν το δεκαρικακι, τουλαχιστον, και επισης για αυτους που ειχαν βαρεθει το ανοιγε -κλεισε!!!
    Εκει πατησε στην αρχη για να πουλησει........ασχετα αν στο τελος αποδειχθηκε χειροτερη!
    Θα κανω μια απλη ερωτηση...Η αβον ηξερε για την καρτα απο το καλοκαιρι τουλαχιστον! Ειπαμε ειναι μαμακες αλλα για αλλους λογους....ηξεραν την καρτα αρα ηξεραν οτι με συγκεκριμενες ενεργειες αντιμετωπιζεται. Αρα:
    1. Οι ατσιδες του αθληματος τα ξερουν αυτα πριν την αβον!!!!
    2. Οι εχοντες περιορισμενη γνωση ηξεραν, ηλπιζαν σε μια αναβαθμιση.......
    3. Οι υπολοιποι, δεν ασχολουντε, δεν ξερουν τιποτα. Παιρνουν - πληρωνουν!
    Καταλαβαινουμε ολοι ποια κατηγορια εχει το πολυ φαγητο ή ειδικοτερα η σειρα στον αριθμο πωλησεων μιας καρτας ειναι εξης 3-2-1, απο το μεγαλυτερο στον μικροτερο

Ενα ειναι σιγουρο, αν δεν κανουν κατι στην τιτα δυσκολα θα κανουν μεγαλες πωλησεις με νεα καρτα γιατι απλα εχει χαθει η αξιοπιστια τους.....με τι μουτρα θα πεις στον αλλο να παρει μια νεα καρτα? Τι επιχειρηματα θα δωσουν?
    Η τιτα ειχε πατημα την gamma.....τεραστιο ατου!
    Η νεα θα εχει πατημα την τιτα.....τεραστια πατατα!!!!

θα σταθω στην τελευταια παραγραφο σου που ειναι και ολο το ζουμι. την καρτα την εχουν βαλει κατω και την εχουν αναλυση ατομα με τεραστιες γνωσεις. το συμπερασμα ειναι κοινο απ ολους.
    η καρτα αυτη δεν μπορει να αναβαθμισθει και να δουλεψη σαν ΚΑΠΑ. τελεια και παυλα. και εχει αναφερθει και εδω μεσα το γιατι. οποτε οπως καταλαβενεις οι μαγκες θα πανε σε μια νεα καρτα, με τις επιπτωσεις για αυτους αυτα που αναφερες.
    μονο με εναν τροπο θα μπορεσουν πλεον να πουλησουν και να εχουν την αξιοπιστια που θελουν να εχουν. και αυτο ΑΝ λεω ΑΝ βγαλουν νεα καρτα.
    να παρουν πισω τις παλιες και να δωσουν τις καινουργιες αντε με ενα επιπροσθετο ποσο τις ταξεις 10-15 ευρ ουτε σεντσ παρα πανω (ισα ισα που θα βγαλουν και απο πανω) στους δε νεους αγοραστες ας την δωσουν στις γνωστες τιμες εκει ειναι δικο τους θεμα και δεν μπορει κανεις να τους πει τιποτα.
    μονο με αυτες τις προυποθεσεις θα μπορουν να βγουν παλη στην αγορα, επαναλαμβανω ΑΝ κυκλοφορησουν νεα καρτα

VIP Member theofilos's Avatar
    Uploads
    1

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΤΙΤΑΝ

καλο το ευχολογιο σου phillip ,για το να παρουν πισω τις τιτα και με ενα μικρο ποσο να δωσουν την νεα καρτα,αλλα νομιζω οτι δεν εγινε ποτε και πουθενα,και νομιζω πως ουτε κι εσυ το πιστευεις.δεν σημαινει αυτο βεβαια οτι δεν το θελω κι εγω αλλα...........................