Digi TV Film: Program TV: 07-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

09:00 Land of the lost
11:00 All night long
12:31 Inglorius basterds
15:00 Public enemies
17:30 The interpreter
20:00 The soloist
22:01 Funny people
00:30 The Flintstones
02:32 Inglorius basterds
05:00 All night long

Digi Film 2

07:01 Public enemies
09:31 The soloist
11:30 Funny people
14:00 Tea with Mussolini
16:01 Always
18:00 The Flintstones
20:01 Inglorius basterds
22:30 Land of the lost
00:30 Public enemies
03:01 Land of the lost
05:01 Funny people

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 6)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 11) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
13:00 Spitalul All Saints
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1999, s, episodul 14) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
20:55 Zoom
21:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 11) (12)
22:00 Echipa speciala
(sua, 2008, s, episodul 11) (12)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 2) (12)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2003, s. politist, episodul 2) (12
00:55
01:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, episodul 11) (12)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 6) (AP)
02:50 NCIS: Ancheta militara
( aus., 2008, s, episodul 6) (AP)
03:00
03:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
03:50
04:40
05:25

Cinemax

07:00 Nebunia regelui George
(engl., 1994, dr. ist.) (12)
08:50 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
10:35 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
12:30 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
13:45 Amal
(can., 2007, drama) (12)
15:25 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
17:40 Straini familiari
(sua, 2008, drama) (12)
19:05 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. acţ.) (12)
21:00 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
22:45 Marul discordiei
(sua, 2008, thrill.) (15)
00:35 Jucaria
(sua, 1988, horror) (15)
02:05 O fata ca mine
(sua, 2006, drama) (15)
03:35 Johnny Mad Dog
(fra., 2008, drama) (15)
05:10 Orasul lui Diggs
(sua, 1992, drama) (15)

HBO

06:00 Fiul mai mare
(sua, 2006, com.) (15)
07:30 Legende pentru viata
(ind.-engl.-sua, 2006, drama) (12)
09:25 Nerusinare
(ceh., 2008, com.) (12)
10:50 Doi baieti si multe fete
(sua, 2009, com.) (12)
12:20 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.) (12)
14:05 Reteta dragostei
(sua, 2007, com. rom.) (12)
15:55 Tatal meu, Romulus
( aus., 2007, dram. Bio.) (15)
17:40 Fratii Bloom
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 8) (15)
21:00 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
22:40 Nivelul groazei
(sua, 2007, horror) (15)
00:15 Oglinzi malefice
(sua, 2007, horror)
02:00 Bodyguard: Un nou inceput
(engl., 2008, actiune) (12)
03:30 Gruparea Baader Meinhof
(ger.-fra.-ceh., 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Santier: Podul Golden Gate
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Eschede
07:00 Crash Science
(f. s. doc.) - Automobile
08:00 Falci de Amazonia
(doc.)
09:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Specii rare
10:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
11:00 Paradisul rechinilor
(f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - AN 124
13:00 Santier: Podul Golden Gate
(f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Eschede
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Specii rare
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
16:00 Babuinii aurii
(doc.)
17:00 Oaza subacvatica
(f. doc.)
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) -Din Sudan in Etiopia
19:00 Insula Pastelui
(doc.)
20:00 Santier:Cel mai lung pod
(f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sunset Limited
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tara, Olive si Dexter
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - in numele dragostei
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tara, Olive si Dexter
02:00 Santier: Cel mai mare baraj
(f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sunset Limited
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tara, Olive si Dexter
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
05:00 Insula Pastelui
(doc.)

ProCinema

07:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 12)
08:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 12)
08:30 Lebada neagra
(sua, 1942, avent.) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping
10:30 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 13)
11:00 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 13)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping
13:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
14:15 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 24)
15:15 Zoom In 10
(divertisment)
15:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 131)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 132)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 2)
17:00 Vacanta
(sua, 1938, com. rom., a-n) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 25)
20:00 Experiment infernal
(sua, 2006, S.F.) (12)
22:00 Filmul de 10: Anatomie 2
(ger., 2003, horror) (15)
00:15 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 23)
01:15 Anatomie 2
(ger., 2003, horror) (15)
03:00 CSI: Miami
(sua, 2002, s. politist, episodul 23)
03:45 Lumea PRO CINEMA