Digi TV Film: Program TV: 08-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:30 Tea with Mussolini
08:30 Public enemies
11:00 Sophies choice
13:30 Funny people
16:00 The soloist
18:00 Always
20:01 Land of the lost
22:00 Inglorius basterds
00:30 Schindlers list
04:00 Land of the lost

Digi Film 2

07:30 The soloist
09:30 The interpreter
12:00 The Flintstones
14:02 Inglorius basterds
16:30 Schindlers list
20:00 Funny people
22:31 Public enemies
01:01 The soloist
03:01 Inglorius basterds
05:30 Always

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 11)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
10:05
11:00 Battlestar Galactica
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 5)
13:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 6)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 31) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 6) (AP)
16:00
16:35 Stargate SG-1
(spa., 2007, s, episodul 6) (AP)
17:00
17:05 The Amazing Race Asia
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 12)
18:00
18:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
19:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
20:00
20:05 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. dramă, episodul 3) (AP
21:00
21:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2010, s. dramă, episodul 3) (AP
22:00
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
23:00
23:05 Minti criminale
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
00:00
00:05 Crime pe Insula Harper
(sua, 2009, s, episodul 13) (AP)
01:05 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 7)
01:10
02:05 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 18) (AP)
02:50 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 19) (AP)
03:00
03:50
04:35
05:00 Promo

Cinemax

07:00 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
08:50 Lanterna verde
Inceputuri (sua, 2009, f. doc.)
10:05 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
11:35 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)
13:35 Violete purpurii
(sua, 2007, dr. romantic.) (12)
15:20 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
17:10 Shakespeare indragostit
(sua, 1998, com. rom.) (12)
19:10 In arsita noptii
(sua, 1967, drama) (AP)
21:00 In Gaza
(ger.-it.-isr., 2007, drama) (15)
23:00 Dragonul rosu
(sua-ger., 2002, thrill.) (18)
01:05 Ultimul Pulcinella
(it., 2008, drama) (15)
02:35 Suflete ratacite
(sua, 1992, polit.) (15)
04:30 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
04:50 Viata pe fuga
(sua, 1988, drama) (12)

HBO

06:00 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
08:00 Asa tata, asa fiica
(fra., 2007, com.) (15)
09:25 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
11:10 The Dukes
(sua, 2007, com.) (12)
12:50 Premiile Bafta 2010
14:55 Longford
(sua-engl., 2006, drama) (12)
16:25 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
18:00 Amurg
(sua, 2008, drama) (12)
20:00 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 5) (15)
20:30 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 6) (15)
21:00 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
22:45 Furtuna tropicala
(sua-engl.-ger., 2008, com.)
00:30 Dupa 28 de saptamani
(engl., 2007, horror) (18)
02:10 Veronika se hotaraste sa moara
(sua, 2009, drama) (15)
03:45 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Santier:Cel mai mare baraj
(f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sunset Limited
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Mancatorul de masini
08:00 O minune pe albastru
(doc.)
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Macel cu ursi
10:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Borneo - Insula
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Vase de croaziera
12:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Triunghiului Bermudelor
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Specii rare
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
16:00 Arborele genealogic al omenirii
(doc.)
18:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
19:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Magie si haos
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
21:00 Granita
(s. doc.) - Tura de noapte
22:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
23:00 Interpol
(s. doc.) - Dublura
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - In numele dragostei
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
02:00 Granita
(s. doc.) - Tura de noapte
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
04:00 Interpol
(s. doc.) - Dublura
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - In numele dragostei

ProCinema

07:00 Teo
Talkshow cu Teo Trandafir
08:00 Class of 3000
(sua, 2006, s. anim., episodul 13)
08:30 Hi Hi Puffy Amiyumi
(sua, 2004, s. d. anim., episodul 13)
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:00 Descopera Romania
10:30 Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 25)
11:30 Entertainment News
(episodul 27) (AP)
12:30 Vacanta
(sua, 1938, com. rom., a-n)
14:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 18)
15:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 15)
16:15 Uraganul vine de la Navarone
(engl., 1978, avent.)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 2)
20:00 Zorba grecul
(sua-engl.-gre., 1964, drama, a-n)
23:00 Emisiune: CineTePrinde
Film: Sade (fra., 2000, drama) (15)
01:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 14)
02:00 Emisiune: CineTePrinde
Film: Sade (fra., 2000, drama)
04:00 Lumea PRO CINEMA