Digi TV Film: Program TV: 10-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:00 Land of the lost
09:01 Public enemies
11:32 Funny people
14:00 Always
16:01 Sophies choice
18:30 All night long
20:00 The soloist
22:01 Inglorius basterds
00:31 Public enemies
03:00 Funny people
05:30 The soloist

Digi Film 2

06:00 The interpreter
08:30 The Flintstones
10:31 Inglorius basterds
13:02 The soloist
15:01 Public enemies
17:30 Funny people
20:01 Land of the lost
22:01 Schindlers list
01:31 Always
03:30 Land of the lost
05:31 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 1) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 13) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 12) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 15) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 2) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 7)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:55 Zoom
21:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 5) (12)
22:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 17) (12)
23:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
00:55
01:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 5) (12)
02:00 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 17) (12)
02:50 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 3) (12)
03:00
03:36 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

07:00 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
08:35 Ascunzatoare la vedere
(sua, 1980, drama) (15)
10:10 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
11:40 Cei mai buni regizori de la
Hollywood - Adrian Lyne
12:05 Oleanna
(engl.-sua, 1994, drama) (12)
13:35 Nascut �nvingator
(sua, 1984, drama) (12)
15:50 Cei mai buni regizori de la
Hollywood- Rob Reiner
16:15 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
18:00 Interlocutorul
(sua, 2008, thrill.) (12)
19:30 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
21:00 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (16)
22:55 Tinutul Humboldt
(sua, 2008, com.) (15)
00:35 Fotografiile
(irl., 2007, f. de scurt m.) (12)
01:05 Cap de linie
(braz., 2008, polit.) (15)
02:55 Ultima noapte senina
(sua, 1992, dr. razb.) (12)
04:45 Tinutul fluturilor negri
(fin., 2008, drama) (12)

HBO

06:00 Politist, adjectiv
(rom., 2009, drama) (15)
07:50 Revolutia doamnei Ratcliffe
(ung.-engl., 2007, com.) (12)
09:30 Madagascar 2
(sua, 2008, f. doc.)
11:00 Ultimele Dorinte
(sua, 2007, drama) (12)
12:35 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., episodul 1) (12)
14:00 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., episodul 2) (12)
14:30 Operatiunea Valkyrie
(sua-ger., 2008, drama) (12)
16:30 Batman
Cavalerul din Gotham (sua-jap., 2008, f. d.)
17:45 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 9) (15)
21:00 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
22:55 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 5) (15)
23:25 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 6) (15)
00:00 Carantina
(sua, 2008, horror) (18)
01:30 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 9) (15)
02:30 Lilieci: Asalt asupra omenirii
(sua, 2007, horror) (15)
04:00 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)

National Geographic

06:00 Florenta (doc.)
07:00 Megauzine (s. doc.) - IKEA
08:00 Babuinii aurii (doc.)
09:00 Haos din cenusa:
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
10:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Cadere libera
11:00 Labirintul albastru (f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Barajul Sanxia
13:00 Santier
Cel mai mare baraj (f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Sunset Limited
14:00 Haos din cenusa:
Vulcanul din Islanda (f. doc.)
15:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Cadere libera
16:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
17:00 Rivali in Yellowstone (doc.)
18:00 Long Way Down
In inima Kenyei (engl., 2007, s. doc.)
19:00 Crash Science
(f. s. doc.) - Trenuri
20:00 Santier
Aeroportul Kansai (f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernobil
21:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Arte martiale mixte
22:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Fratiei Ariane
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Devotament suprem
00:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Arte martiale mixte
01:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Fratiei Ariane
02:00 Santier
Aeroportul Kansai (f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernobil
03:00 Maestrii luptei
(f. s. doc.) - Arte martiale mixte
04:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Fratiei Ariane
05:00 Crash Science
(f. s. doc.) - Tren

ProCinema

08:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 10) (reluare)
08:30 Luna: Spiritul balenei
(can., 2007, dramă) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 1)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 1)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:45 Pe locuri, fiţi gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 117)
15:45 Noi, cei din linia intai
(rom., 1985, dr. razb.) (AP) (reluare)
17:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 22/22) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 3) (AP)
19:00 Serii fara limite: Paza de coasta
(it., 2005, s. politist, episodul 26) (AP)
20:00 Serii fara limite: Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 7) (12
21:00 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (sua,1994,s. com., episodul 13)
21:30 Comedia in esenta tare:
Prietenii tai (sua, 1994, s.com.,episodul 14)
22:00 Filmul de 10: Prototipul bumerang
(sua, 1983, thrill. act.) (15)
00:15 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 9) (12)
01:15 Prototipul bumerang
(sua, 1983, thrill. act.) (15) (reluare)
03:00 Cei noua
(sua, 2006, s. politist, episodul 7)
03:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 9)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisme