Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 999

Thread: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen mė temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!

 2. #2
  Member
  Join Date
  06-12-2009
  Location
  tirane
  Posts
  58
  Uploads
  0

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  kaq e pat dhe digi tv tani vetem ne nagra3,mesa kam pare kto dite te faqja e moreteam ka nxjerr nje lajmerim dhe thone qe do kete te papritura kto dite, e ka ndonjeri iden se cfare mund te shtoje moreteam,dhe kur mund ta nxjerrin softin e ri.klm

 3. #3
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  Pershendetje

  Kisha nje pyetje ne lidhje me Yumatu MX, ne rast se e njef kush . A eshte ne gjendje ky lloj aparati te hapi ndonje gje? Dhe konkretisht Canal+ Nederland?

  Faleminderit

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  Quote Originally Posted by fillestari View Post
  Pershendetje

  Kisha nje pyetje ne lidhje me Yumatu MX, ne rast se e njef kush . A eshte ne gjendje ky lloj aparati te hapi ndonje gje? Dhe konkretisht Canal+ Nederland?

  Faleminderit

  Po e hap pa Problem fare.....


  Ngarkoje Kete Dosye
  Ke dhe Info se ca hap brenda.....
  Attached Files Attached Files

 5. #5
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  Quote Originally Posted by durresi View Post
  Po e hap pa Problem fare.....


  Ngarkoje Kete Dosye
  Ke dhe Info se ca hap brenda.....
  Faleminderit Durresi
  Do ta provoj sa me pare te mundem

 6. #6
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  Quote Originally Posted by fillestari View Post
  Faleminderit Durresi
  Do ta provoj sa me pare te mundem
  Edhe nje here Faleminderit Durresi por celesat Bis edhe te tjere i kap edhe me aparate te tjere, une thjesht isha i interesuar nese mund te hapja kanal + nederland tani qe ti ma konfirmon kete fakt jam i kenaqur, edhe nje here Faleminderit

 7. #7
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  Quote Originally Posted by durresi View Post
  Po e hap pa Problem fare.....


  Ngarkoje Kete Dosye
  Ke dhe Info se ca hap brenda.....
  Ndoshta po tregohem i bezdisshem por ky aparat a e punon cardshare ? sepse kam lexuar dikund se e ben ket pune
  Ju kerkoj ndjese per teprimin e pyetjeve

 8. #8
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  o djema na jepni ndo1 lajm se cmund te shohim tani me starsat 6300 usb(behet fjal per TV sportive).sepse Digi na la

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  mund te shohesh paketen bulsat 39 grade hellas sat me softin e fundit,eshte nje pakete shume interesante.

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU

  ja ku e ke te fundit.
  Attached Files Attached Files

Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Old Mbyllur-Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU
  By denipavla in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1754
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:23
 2. Question golden interstar
  By ciscoba in forum French / Franēais
  Replies: 2
  Last Post: 10-07-2008, 19:09:09
 3. starsat or interstar golden?
  By hassan2006 in forum Golden Interstar
  Replies: 1
  Last Post: 27-02-2007, 21:12:19
 4. Golden interstar emu
  By iraj in forum Golden Interstar
  Replies: 1
  Last Post: 05-01-2007, 12:44:53
 5. Golden Interstar
  By roxy90 in forum Golden Interstar
  Replies: 9
  Last Post: 25-08-2006, 01:01:56

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •