Digi TV Film: Program TV: 11-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 The interpreter
10:01 Land of the lost
12:01 Inglorius basterds
14:30 Schindlers list
18:02 The Flintstones
20:00 Funny people
22:30 Public enemies
01:01 Inglorius basterds
03:30 Tea with Mussolini
05:31 Land of the lost

Digi Film 2

08:00 Sophies choice
10:31 Public enemies
13:02 Funny people
15:30 The soloist
17:30 Inglorius basterds
20:01 Tea with Mussolini
22:00 All night long
23:32 The interpreter
02:00 The Flintstones
04:00 Public enemies

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, acţiune-reality, episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 2) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 14) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 13) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 16) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 3) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
20:55 Zoom
21:00 Spanglish
(sua, 2004, com. rom.) (12)
22:00
23:00
23:25 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
00:00
00:25 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
00:55
01:00
01:25 Spanglish
(sua, 2004, com. rom.) (12)
02:00
03:00
03:50 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 4) (12)
04:35 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
04:40
05:25
05:30 Promo

Cinemax

06:30 Cafeneaua vedetelor
Festivalul de film de la Karlovy Vary
07:00 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
09:15 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (12)
11:20 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
13:05 Restaurantul lui Alice
(sua, 1969, com.) (16)
14:55 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
17:10 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
19:05 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
21:00 Nopti in Rodanthe
22:35 Abatorul cinci
(sua, 1972, dr. razb.) (15)
00:20 Nebunul
(irl., 2007, f. de scurt m.) (15)
00:40 Aventura de-o noapte
(sua, 1997, drama) (15)
02:20 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
04:15 Cursa de noapte
(it., 2007, com.) (15)

HBO

06:00 Batman: Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
07:15 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
09:00 Suflete pereche
(ind., 2007, drama) (12)
11:15 Cine pe cine iubeste
(sua, 1996, com. rom.) (12)
12:50 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
15:05 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.) (12)
16:50 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
18:15 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
20:00 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
21:40 Prevenire
(ger.-fra.-can., 2008, drama) (15)
23:25 Lumea de dincolo:
Revolta Lycanilor (sua, 2009, actiune)
00:55 Dorothy Mills
(irl.-fra., 2008, thrill.) (15)
02:35 Teroare in paradis
(can.-sua, 2007, thrill.) (15)
04:15 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)

National Geographic

06:00 Santier
Aeroportul Kansai (f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernobil
07:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Pilat din Pont
08:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
09:00 Demolari de top
(sua, f. s. doc.) - Afacere de familie
10:00 Curaj (s. doc.)
Scafandri de meserie
11:00 Oaza subacvatica (f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Platforma
13:00 Santier
Aeroportul Kansai (f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Cernob�l
14:00 Demolari de top
(sua, f. s. doc.) - Afacere de familie
15:00 Curaj (s. doc.)
Scafandri de meserie
16:00 Armata delfinilor (doc.)
17:00 Africa: Paradisul pierdut (f. doc.)
18:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.)-Din Kenya in Rwanda
19:00 Magauzine
(s. doc.) - Audi
20:00 Santier
Digul de la Marea Nordului (f. doc.)
20:30 Clipe de co�mar
(s. doc.) - Guadalajara
21:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Cel mai solid baraj
22:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Telescopul din Arizona
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
00:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Cel mai solid baraj
01:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Telescopul din Arizona
02:00 Santier
Digul de la Marea Nordului (f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Guadalajara
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Cel mai solid baraj
04:00 Mare, mai mare, maxim
s. doc.) - Telescopul din Arizona
05:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi

ProCinema

07:15 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 1)
07:45 Legiunea de super-eroi
sua, 2006, s. anim., episodul 1
08:15 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 22/22)
09:15 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 117) Sezonul II
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 2)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 2)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
14:30 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 118) Sezonul II
15:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, episodul 23/22) (AP)
16:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 4) (AP)
17:00 Prietenie sfanta
(it., 2007, f. biografic) (AP)
19:15 Serii fara limite:
Rebel in California (sua, 2003, s, episodul 1)
20:15 Academia de politie VI
(sua, 1989, com.) (AP)
22:00 Filmul de 10 Spiridusul 6
Inapoi in cartier (sua, 2003, fantasy) (15)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 1) (15)
01:00 Iubire in trei
(engl., 2007, s) (12)
02:45 Spiridusul 6
Inapoi in cartier (sua, 2003, fantasy) (15)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertismen