Digi TV Film: Program TV: 12-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:31 Always
09:31 The soloist
11:31 Public enemies
14:00 Sophies choice
16:31 All night long
18:02 Land of the lost
20:00 Inglorius basterds
22:31 Funny people
01:01 Public enemies
03:30 The soloist
05:30 Funny people

Digi Film 2

06:31 Funny people
09:01 Inglorius basterds
11:30 Schindlers list
15:01 Funny people
17:30 Public enemies
20:01 The soloist
22:01 Land of the lost
00:01 The interpreter
02:31 Sophies choice
05:00 The Flintstones

AXN

07:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
07:55 Zoom
08:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 3) (AP)
10:00 Doctori in Los Angeles
(sua, 1998, s, episodul 15) (AP)
10:55 Zoom
11:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 1) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 17) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 4) (AP)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
16:00 Survivor - Micronezia
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 9)
16:55 Zoom
17:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 18) (12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
18:55
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 2) (AP)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
20:55 Zoom
21:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 6)(AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
23:00 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 5) (12)
00:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 9) (12)
00:55
01:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 6)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
02:45 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 5) (12)
03:00
03:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 9) (12)
03:50
04:40
05:00 Promo
05:25

Cinemax

06:05 Doi frati gemeni
(fra., 2008, f. de scurt m.) (15)
07:00 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
09:15 Lumi paralele
(dan., 2008, drama) (12)
11:05 Cei mai buni regizori de la
Hollywood - Francis Ford Coppola
11:30 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
12:50 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
14:45
15:15 Nopti in Rodanthe
16:50 Fata de langa lac (
(it., 2007, thrill.) (12)
18:25 Lanterna verde
Inceputuri
19:40 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama)
21:00 Un alt inceput
(sua, 1996, drama)
22:55 Frati de sange
(taiv.-chi.-hongk., 2007, drama)
00:35 Drum fara intoarcere
(sua, 2009, actiune) (15)
02:05 Partener de viata
(engl., 1990, drama) (15)
03:45 Mama si tata
(engl., 2008, horror) (15)
05:15 Marele Quinn
(sua, 1989, polit.) (12)

HBO

06:00 Speed Racer
(sua, 2008, actiune) (12)
08:15 Un sarut adevarat
(sua, 1999, com.) (12)
10:05 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
11:30 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
13:15 Grey Gardens
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
15:00 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
16:50 Orice pentru dragoste
(sua, 2009, com.) (12)
18:25 Gol 3 - Finala
(ger., 2009, drama) (12)
20:00 Dosarele X: Vreau sa cred
(sua-can., 2008, S.F.)
21:50 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 9) (15)
22:50 Joshua
(sua, 2007, thrill.) (15)
00:35 Nivelul groazei
(sua, 2007, horror) (15)
02:10 Omul din interior
(sua, 2006, thrill. act.) (15)
04:15 Dosarele X: Vreau sa cred
(sua-can., 2008, S.F.)

National Geographic

06:00 Santier
Digul de la Marea Nordului (f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Guadalajara
07:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
08:00 Armata delfinilor (doc.)
09:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Cel mai solid baraj
10:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Telescopul din Arizona
11:00 Rivali in Yellowstone (doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Independence of the Seas
13:00 Santier
Digul de la Marea Nordului (f. doc.)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Guadalajara
14:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Cel mai solid baraj
15:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Telescopul din Arizona
16:00 Vulturul american (f. doc.)
17:00 Monstrul din Amazon (doc.)
18:00 Long Way Down
De la Kigali la Malawi
19:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena
20:00 Santier
Cele mai inalte turnuri (f. doc.)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe partie
21:00 Cutremur in China (f. doc.)
22:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Cutremure
23:00 Tabu
(f. s. doc.) - Nud
00:00 Cutremur in China (f. doc.)
01:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Cutremure
02:00 Santier
Cele mai inalte turnuri (f. doc.)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Incendiu pe partie
03:00 Cutremur in China (f. doc.)
04:00 Riposta naturii
(s. doc.) - Cutremure
05:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Maria Magdalena

ProCinema

07:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 2)
08:00 Prietenie sfanta
(it., 2007, f. biografic) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 3)
11:00 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 3)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:45 Teleshopping (recl.)
13:00 Teo (reluare)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Pe locuri, fiti gata, gatiti!
(engl., 1994, s, episodul 119) Sezonul II
15:30 Academia de poliţie VI
(sua, 1989, com.) (AP) (reluare)
17:30 Empire Falls
(sua, 2005, drama, episodul 1) (AP)
18:30 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 5) (AP)
19:00 Serii fara limite
Rebel in California (sua, 2003, s, episodul 2)
20:00 Serii fara limite:Traveler
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 2)
21:00 Comedia in esenta tare:Seinfeld
sua, 1990, s. com., episodul 133) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare:Seinfeld
(sua, 1990, s. com., episodul 134)
22:00 Filmul de 10:Soarta potrivnica
(sua, 2002, horror) (15)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, episodul 2) (15)
01:00 Vacanta Placuta
(engl.-can., 2006, s. thrill.) (15)
02:15 Soarta potrivnita
(sua, 2002, horror) (15) (reluare)
04:00 Traveler
(sua, 2007, f.s. de act., episodul 2) (12)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertism