Results 1 to 3 of 3

Thread: Dsn Gr7000 Ci Advance

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Post Dsn Gr7000 Ci Advance

  Dsn Gr7000 Ci Advance. Kush Mund Te Me Ndihmoj Me Nje Program Qe Ta Kthej Kete Aparat Ne Starsat Faliminderit

 2. #2
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Dsn Gr7000 Ci Advance

  shoku ky aparat eshte klon i yumatu dhe truman 200 dhe mund te dryshosh id me soft starsat 650 por nuk ke per te arritur dicka me shum ,eshte me mire keshtu sic e ke vini me mire nje yumatu soft dhe je ne rregull qe ketu mund te gjesh sa te duash......(ku eshte nje aparat prodhim grek+china mos prit shum )

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  08-10-2006
  Posts
  108
  Uploads
  1

  Re: Dsn Gr7000 Ci Advance

  Faliminderit shoku se e zgjidha me version truman

Similar Threads

 1. New 'Drop Dead Diva' Continues Audience Advance
  By Sat-Net in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 01-09-2009, 02:07:30
 2. Advance Television News Various Subjects (Friday 1st August)
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 31-07-2008, 21:24:45

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •