Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Cdo shqiptari

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  07-12-2005
  Posts
  13
  Uploads
  5

  Cdo shqiptari

  Cdo Shqiptari ne te lajmorhet ketu ne ket Thread. Kjo duhet te jet pak me aktiv

 2. #2

  Re: Cdo shqiptari

  Jam une olindo qe morra inisiativen i pari te hape ne kete forum gjuhen shqipe pasi me pare s'egzistonte.Shpresoj se te gjithe Shqiptaret te cilet te jene te interesuar, te marrin pjese pa hezituar. Faleminderit

 3. #3

 4. #4

  Re: Humax Tools


 5. #5
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Ok Respekte

  Po Me Te Vertete Ky Forum Eshte Shum I Mre Une Kam 1 Vit Qe Shikoj Kete Furum Dhe E Vleresoj Dhe Bravo Ty Patrioti.

 6. #6
  New Member
  Join Date
  11-09-2005
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: Cdo shqiptari

  pershendetje

 7. #7

  Re: Cdo shqiptari

  Ne radh te par ju pershendes,
  edhe une pajthem qe te jem pak me aktiv ne ket forum tung tung

 8. #8
  New Member
  Join Date
  25-01-2006
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Re: Cdo shqiptari

  pershendetje te gjithve desha vetem te them vetem perpara rroft shqiptaria tung tung

 9. #9
  New Member
  Join Date
  08-10-2005
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Re: Cdo shqiptari

  pershendetje te djithve

 10. #10

  Re: Cdo shqiptari

  pershendetje te gjithve Po kokem boll shqiptar more ne kete forum Po nuk pe kuptoj si me kon ma atraktiv si mendoni me postime apo qfar ?
  TUNG nga Besniku.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •