Digi TV Film: Program TV: 15-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

07:30 The interpreter
10:00 The soloist
12:00 Public enemies
14:31 Schindlers list
18:00 Land of the lost
20:00 Funny people
22:32 All night long
00:00 The interpreter
02:30 The soloist
04:30 Tea with Mussolini

Digi Film 2

06:31 The Flintstones
08:31 Land of the lost
10:30 Sophies choice
13:01 Funny people
15:30 The interpreter
18:00 The soloist
20:00 Public enemies
22:31 Tea with Mussolini
00:30 Always
02:30 Funny people
05:00 All night long

AXN

06:00 Promo
07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 16)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 11) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 12) (12)
10:05
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 14)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 9)
13:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 10)
14:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 33) (AP)
15:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 7) (AP)
16:00
16:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
17:00
17:10 The Amazing Race
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 14)
18:00
18:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
18:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
19:05
19:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
20:00
20:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 4) (AP)
21:00
21:10 Flashforward:Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, episodul 17) (12)
22:00
22:10 NCIS:Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, episodul 5) (12)
23:00
23:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 7)
00:00
00:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 1) (12)
00:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 2) (12)
01:10 Frica
(sua-can., 2008, s. horror, episodul 8)
02:10 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, episodul 20) (AP)
02:55 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 4) (AP)
03:05
03:55
04:40
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
08:35 Teoria reusitei
(sua, 1991, f. de scurt m.) (12)
08:55 Campul dragostei
(engl.-irl., 1990, drama) (12)
10:45 Femeia fantastica
(sua, 2009, f. doc.)
12:00 Sa pleci din Barstow
(sua, 2008, drama) (12)
13:30 Un alt inceput
(sua, 1996, drama)
15:25 Vin rusi, vin rusii!
(sua, 1966, com.)
17:30 Ultima vara
(belg., 2007, drama) (12)
19:05 Identitatea lui Bourne
(sua-ger.-ceh., 2002, thrill.) (12)
21:00 Mandrie si glorie
(sua, 2008, polit.)
23:15 Pacatele tinereţii
(sua, 1996, drama) (18)
01:40 Toboşarul
(hongk.-taiv.-ger., 2007, drama) (12)
03:40 Infanteria stelara 3:
Invadatorii
05:25 Fata de luni
(sua, 2005, S.F.) (12)

HBO

06:00 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
07:55 Cine pe cine iubeste
(sua, 1996, com. rom.) (12)
09:30 Manuela si Manuel
(puert., 2007, com.) (12)
11:05 Aventurile lui Rocky si Bullwinkle
(sua-ger., 2000, com.)
12:35 Fostul logodnic
(can.-malt-engl., 2008, com. rom.) (12)
14:30 Yes Man
(sua, 2008, com.) (12)
16:15 Familia Savage
(sua, 2007, com.) (12)
18:10 Busola de aur
(sua, 2007, f. avent.fam.) (12)
20:00 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 7) (15)
20:30 Cum sa reusesti in America
(sua, 2010, s, episodul 8) (15)
21:00 Paul, mare politist la mall
(sua, 2009, act. com.) (12)
22:35 Obsesia (sua, 2009, thrill.) (15)
00:20 Lumea de dincolo:
Revolta Lycanilor (sua, 2009, actiune) (15)
01:50 Tantalai in salbaticie
(sua, 2008, com.) (15)
03:15 Tatal Nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
05:10 David McCullough:
Pictand �n cuvinte (sua, 2008, f. doc.)

National Geographic

06:00 Santier
USS Ronald Reagan (f. doc.)
06:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Viitura la barajul Stava
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Cel mai solid baraj
08:00 Caldura ucigatoare (doc.)
09:00 Predator CSI
(f. s. doc.) - Balene sub atac
10:00 Paradisuri terestre
Kakadu - Antica salbaticie
11:00 Reparatii de top
(s. doc.) - Cabluri de inalta tensiune
12:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Portul Rotterdam
13:00 Planeta la Control
(s. doc. nat.) - Lacuri ucigase
14:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Uriasii apelor
15:00 La pescuit (f. s. doc.) - Vampirii
16:00 Paradisuri terestre
Palau - Paradisul Pacificului
17:00 Oaza subacvatica (f. doc.)
18:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Concertul
19:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - La final
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin
21:00 Conflict la granita americana
22:00 Megauzine
(s. doc.) - Ferrari
23:00 Interpol
(s. doc.) - Urmele unui ucigas
00:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin
02:00 Conflict la granita americana
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Ferrari
04:00 Interpol (s. doc.)
Urmele unui ucigas
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri biz

ProCinema

07:00 Teo (reluare)
08:00 Tazmania
(sua, 1991, s. d. anim., episodul 5)
08:30 Legiunea de super-eroi
(sua, 2006, s. anim., episodul 5)
09:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:00 Descopera Romania
10:30 Rebel in California
(sua, 2003, s, episodul 4) (AP)
11:30 Entertainment News
(episodul 28) (AP)
12:30 Piaza rea
(sua, 1948, f. muz., a-n) (AP) (reluare)
14:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 19)
15:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 17)
16:15 Marea dinlauntru
(spa.-fra.-it., 2004, drama)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 4) (AP)
20:00 Sa-l salvam pe Harry
(sua, 1986, actiune) (AP)
22:00 Emisiune:
CineTePrinde Film: Mai mult decat fictiune
00:15 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, episodul 15)-Ultimul episod
02:15 Emisiune:
CineTePrinde Film: Mai mult decat fictiune
04:00 Lumea PRO CINEMA