Digi TV Film: Program TV: 16-05-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 Schindlers list
10:01 Funny people
12:30 The Flintstones
14:30 Always
16:30 The soloist
18:31 All night long
20:00 Land of the lost
22:00 Sophies choice
00:31 Funny people
03:00 The interpreter
05:30 Sophies choice

Digi Film 2

06:31 Sophies choice
09:00 The soloist
11:00 The interpreter
13:30 Land of the lost
15:31 Tea with Mussolini
17:30 Funny people
20:00 Schindlers list
23:30 The Flintstones
01:30 Land of the lost
03:31 Schindlers list

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
08:00 Ele spioneaza
(sua, 2002, f.s. de act., episodul 17)
09:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
10:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
10:05
11:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., episodul 15)
12:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, episodul 11)
13:00
13:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
14:00
14:10 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, episodul 34) (AP)
15:00
15:10 Ele spioneaza
(sua, 2008, s, episodul 8) (AP)
16:00
16:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, episodul 4) (AP)
17:00
17:10 The Amazing Race
(singap, 2006, actiune-reality, episodul 1)
18:00
18:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
18:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
19:05
19:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 15) (AP)
20:00
20:10 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., episodul 6)
21:00
21:10 Frica punct com
(engl.-ger.-lux., 2002, horror) (15)
22:00
23:00
00:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
00:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
00:45
01:10 Frica punct com
(engl.-ger.-lux., 2002, horror) (15)
01:55
02:55
03:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, episodul 7) (AP)
03:50
04:35
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
08:45 Nascut invingator
(sua, 1984, drama) (12)
11:00 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (12)
12:55 Cei mai buni regizori de
la Hollywood - William Friedkin
13:25 Sufletul Clarei
(sua, 1988, drama) (12)
15:10 Jesus Christ Superstar
(sua, 1973, f. muz.) (12)
16:55 Hulk uriasul
(sua, 2003, f. SF de act.) (15)
19:10 Orasul infernului
(sua, 1997, f. de cat.) (12)
21:00 Harrison Montgomery
(sua, 2008, drama) (15)
22:35 Ultimatumul lui Bourne
(sua, 2007, thrill. act.) (12)
00:25 Departe de Moscova
(sua, 1984, com.) (12)
02:20 Cosmarul de pe Elm Street 5
Copilul din vis
03:50 Arta razboiului: Tradarea
(can., 2008, actiune) (15)
05:30 Ultimul Pulcinella
(it., 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Ziua Independentei
(sua, 1996, actiune) (12)
08:20 Furtuna de foc
(sua, 2008, drama) (12)
10:15 Calatorie cu peripetii
(sua, 2008, com.) (12)
11:35 Tutela
(sua, 2007, drama) (12)
13:05 O alta Cenusareasa moderna
(sua-can., 2008, com.)
14:35 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
16:20 Fugi, grasane!
(engl., 2007, com.) (12)
18:00 Ispasire
(engl.-fra., 2007, drama) (12)
20:00 Povesti de adormit copiii
(sua, 2008, com.)
21:40 Pacific
(sua, 2010, mini-s., episodul 9) (15)
22:40 Crimele din Oxford
(spa.-engl.-fra., 2008, polit.) (15)
00:25 Babylon A.D.
(sua-fra.-engl., 2008, S.F.)
02:05 Daca nu mi-ar pasa
(sua, 2007, thrill.) (15)
03:20 Curat si treaz
(sua, 1988, drama) (15)
05:20 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Concertul
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Uriasii apelor
09:00 La pescuit (f. s. doc.) - Vampirii
10:00 Paradisuri terestre
Palau - Paradisul Pacificului
11:00 Reparatii de top
Acceleratorul de particule
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Gavin
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cody, Buffy si Chloe
14:00 Labirintul albastru (f. doc.)
15:00 Lupta pentru teritoriu (doc.)
16:00 Auschwitz
Fotografii din iad (sua, 2008, f. doc.)
17:00 Enigmele mortilor
(f. s. doc.) (12) - Craniul lui Hitler
18:00 Tezaurul nazist (f. doc.)
20:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cody, Buffy si Chloe
21:00 Nazistii
Misterul gemenilor (f. doc.)
22:00 Nazistii
Plutonul mortii (f. doc.)
23:00 Planeta la Control
(s. doc. nat.) - Artificii
00:00 Nazistii
Misterul gemenilor (f. doc.)
01:00 Nazistii
Plutonul mortii (f. doc.)
02:00 Planeta la Control
(s. doc. nat.) - Artificii
03:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Cel mai solid baraj
04:00 Nazistii
Misterul gemenilor (f. doc.)
05:00 Nazistii
Plutonul mortii (f. doc.)

ProCinema

07:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 19) (reluare)
08:00 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 11)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
09:30 Pretul celebritatii
rp 20
10:00 Zoom in 10 (divertisment)
10:15 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 17) (AP)
11:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 4) (AP)
12:15 Marea dinlauntru
(spa.-fra.-it., 2004, drama) (AP)
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., episodul 18) (AP)
16:45 O relatie dulce si picanta
(sua, 2002, f. rom.) (AP)
19:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, episodul 5) (AP)
20:00 Nemuritorii
(rom., 1974, avent.) (AP)
22:15 Geronimo:O legenda americana
(sua, 1993, west.) (15)
00:30 Blade
(sua, 2006, s, episodul 3) (15)
01:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 15)
02:30 Plansul lui Nietzsche
(sua, 2007, drama) (15)
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV
(divertisment)